1200lt Kaupallinen Pakastin Ruostumaton teräs Pystykaappi Kaksinkertaiset lasiovet Ilmastettu jäähdytys | Adexa F1200VGLASS
Alkuperäinen hinta oli: 4069,68 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)
Erinomainen laadukas kaksiosainen pystysuora kaupallinen jääkaappi, joka tarjoaa erittäin runsaan käyttökelpoisen jäähdytetyn säilytystilan, raskaan käytön pyörät liikkuvuuden helpottamiseksi ja käyttäjäystävälliset ohjaimet tarkkaan lämpötilan säätöön. Tämä kaksiosainen ammattilaisten pystypakastin edulliseen myyntihintaan. Ulkomitat (LxSxK): 1340 x 845 x 2000mm Sisämitat (LxSxK): 1220 x 680 x 1380mm Tilavuus: 1173 litraa Lämpötila: -18C – -20C Virtalähde: 230V / 1N / 50Hz Ilmastettu jäähdytys Käsisulatuksella CFC-vapaa kylmäaine ja vaahto Pyöristetyt sisäreunat helppoa puhdistamista varten Eristys 60 mm paksuudella paremman energiatehokkuuden saavuttamiseksi Elektroninen termostaatti ja digitaalinen LED-lämpötilanäyttö tarkkaan säätelyyn ja helppoon lukemiseen Itse sulkeutuva ovi Magneettitiiviste voidaan vaihtaa ilman työkaluja Lämpöelementti piilotettu oven kehykseen kondensaation eliminoimiseksi Materiaali (ulkopuoli): Ruostumaton teräs 430 Materiaali (sisäpuoli): Kohokuvioitu alumiini HC kylmäaine Asiakirjat Klikkaa tästä ladataksesi käyttöopas Klikkaa tästä ladataksesi energiamerkinnät Klikkaa tästä ladataksesi tekninen piirustus Klikkaa tästä ladataksesi CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus Katso ’Erittely’ alla saadaksesi tarkat tiedot.
| Syvyys | 810 mm |
| Korkeus | 2010mm |
| Leveys | 1340 mm |
| Paino | 185 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 1200 litraa (brutto) / 891 litraa (netto) |
| Ovet / Laatikoita | 2 lasiovea |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 710W |
| Tarjotin/Ritilän koko | GN2/1 tai 2xGN1/1 |
| Hyllyt | 6 sisältyy |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Jäähdytys | Tuuletettu |
| Sulatus | Ohjekirja |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | -18 – -20 °C |
| Max lämpötila (huone) | +43 °C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Eristys | 60 mm |
| Lukko | Kyllä |
| Materiaali (sisäpuoli) | Ruostumaton teräs |
| Energialuokka | D |
| Mitat (sisäosa) | 1220x680x1390 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 274,78 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen friteerauskeittimet Yksisähköinen 10 litra 2,5 kW Pöytätaso | Adexa WHCDFS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 77,36 €.59,56 €Nykyinen hinta on: 59,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly 800x700x900mm | Adexa WT7080WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 255,10 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Selkänoja 600x600x900/1000 mm | Adexa WT6060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 457,96 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa Hylly 1000x700x900mm | Adexa WT70100WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 378,80 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Laiteteline/Matala pöytä, jossa on 3 sivun reunusta 1800x760x600mm | Adexa ES41876180
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1014,88 €.314,62 €Nykyinen hinta on: 314,62 €. (sis. ALV)Lukittava Minijääkaappi Lasiovella Musta 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 283,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 159,85 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 774,86 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Ei alapaneelia Koroke 1400x600x980/1080mm | Adexa DW14060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 341,84 €.157,24 €Nykyinen hinta on: 157,24 €. (sis. ALV)Premium Commercial Työpöytä Ruostumaton teräs Ilman alahyllyä Rintapelti 800x600x980/1080mm | Adexa DW8060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 152,68 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1000x700x900mm | Adexa DWT10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 361,58 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)
