800 l Ammattikäyttöinen jääkaappi Ruostumaton teräs Pystymalli Kaksiosainen ovi GN2/1 Tuulettimella jäähdytys | Adexa R800S
Alkuperäinen hinta oli: 3336,77 €.1410,80 €Nykyinen hinta on: 1410,80 €. (sis. ALV)
Kaksiosainen ammattilaiskäyttöön tarkoitettu pystymallinen jääkaappi edulliseen tarjoushintaan.
- Yhteensopiva GN 2/1, 3 hyllyä kummallekin ovelle
- Kapasiteetti: 800 litraa
- Lämpötila: +2°C – +8°C
- Virtalähde: 230V / 1N / 50Hz
- Tuulettimella avustettu jäähdytys
- Automaattinen sulatus
- CFC-vapaa kylmäaine ja vaahto
- Pyöristetyt sisäkulmat helpottavat puhdistusta
- Eristys 60 mm paksu, parempaan energiatehokkuuteen
- Elektroninen termostaatti ja digitaalinen LED-lämpötilanäyttö tarkkaan ohjaukseen ja helppoon lukemiseen
- Itse sulkeutuva ovi
- Magnetti tiiviste vaihdettavissa ilman työkaluja
- Oven rungossa piilotettu lämmityselementti kondensaation estämiseksi
- Materiaali (ulkopuoli): Ruostumaton teräs
- HC-kylmäaine
Dokumentit
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 2000 mm |
| Leveys | 1340 mm |
| Paino | 169 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 800 litraa |
| Ovet / Laatikot | 2 ovea |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 450W |
| Tarjotin/ritiläkoko | GN2/1 |
| Jäähdytys | Staattinen tuulettimella |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290 |
| Lämpötila | +2 – +8 °C |
| Max lämpötila (huone) | +43°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Eristys | 60 mm |
| Mitat (sisätilat) | 1224x582x1394 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
1200lt Kaupallinen Pakastin Ruostumaton teräs Pystykaappi Kaksinkertaiset lasiovet Ilmastettu jäähdytys | Adexa F1200VGLASS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4164,29 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Adexa Bar-jäähdyttimen CW85 ylähylly
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 83,73 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Ammattimainen jäähdytetty tiski 4 lasiovella Syvyys 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 3154,69 €.1356,53 €Nykyinen hinta on: 1356,53 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1500x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5047,71 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1800CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5931,10 €.2550,39 €Nykyinen hinta on: 2550,39 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaarrettu etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4542,90 €.1953,46 €Nykyinen hinta on: 1953,46 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone 50kg/24h Ruostumaton teräs Digitaaliset säätimet | Adexa CIM50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1009,30 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 885,57 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton teräs Tasainen etuosa | Adexa CW160B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2094,62 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Rautalankahylly Adexa Pizza & Bakery -tiskijääkaappeihin, joiden syvyys on 800 mm
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 72,15 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttöjääkaappi 98 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL98B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1096,49 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)
