Kaupallinen juomajäähdytin Pystymallinen 282 litraa Staattinen jäähdytys Saranoitu lasiovi Musta Katoksen valo | Adexa LG282BBLACK
Alkuperäinen hinta oli: 1085,06 €.542,54 €Nykyinen hinta on: 542,54 €. (sis. ALV)
Kaupallinen pullonäyttöjäähdytin baareihin, pubeihin, kauppoihin, kahviloihin, ravintoloihin tai hotelleihin, tämä juomakylmälaite on täydellinen mihin tahansa ammattimyyntipalvelupercestiin. Tämä alennusjuomajääkaappi on edullinen luotettavalla suorituskyvyllään! Tuuletinavusteinen staattinen jäähdytys Käsin sulatusjärjestelmä Korkean hyötysuhteen EC-tuulettimet Tehokkaasti sisältää sisävalon, ylävalon näyttölaatikon Matalameluinen, matala energiankulutus Kaksikerroksinen normaali lasi Raskaan käytön pyörät jarrulla Ovilukko 4 säädettävää hyllyä Itse-sulkeutuvat ovet ja ovet lukittuna vakiovarusteena Syklopentaanieristys. Korkea eristys. ODP (Ozonin heikkeneminen). Vähäpätöinen GWP (kansainvälinen lämpenemispotentiaali) Asiakirjat Napsauta tästä lataa käyttökäsikirja Napsauta tästä lataa Energiamerkintä Katso ’Tekniset tiedot’ kohdasta yksityiskohtaiset tiedot.
| Syvyys | 590 mm |
| Korkeus | 1845 mm |
| Leveys | 530 mm |
| Paino | 58 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 282 litraa |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 250W |
| Ovet | 1 saranoitu lasiovi |
| Pyörät | 2 takapyörää |
| Mukana | 4 säädettävää hyllyä |
| Väri | Musta |
| Jäähdytys | Staattinen tuulettimen kanssa |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R600a |
| Lämpötila | +1 °C – +10 °C |
| Ohjaimet | Käsikirja |
| Valaistus | LED |
| Max lämpötila (huone) | +38°C |
| Lukko | Kyllä |
| Energiankulutus | 1,54 kWh/24 h |
| Energialuokka | C |
| Mitat (sisäosa) | 450x433x1417 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Baarijääkaappi 3 saranoitua ovea 312 litraa Musta | Adexa BC03PP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1183,75 €.651,07 €Nykyinen hinta on: 651,07 €. (sis. ALV)Kaupallinen friteerauskeittimet Yksisähköinen 10 litra 2,5 kW Pöytätaso | Adexa WHCDFS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 77,36 €.59,56 €Nykyinen hinta on: 59,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly 800x700x900mm | Adexa WT7080WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 255,10 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 159,85 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 774,86 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 379,65 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Premium-kaupallinen työpöytä Ruostumatonta terästä Alaosa hylly 700x700x900mm | Adexa DWT7070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 282,30 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Premium-työpöytä kaupalliseen käyttöön, ruostumaton teräs, ei alaosaa, yläreuna 1000x700x980/1080 mm | Adexa DW10070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 282,85 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Alahylly Selkäosa 1000x700x900/1000mm | Adexa DWT10070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 430,16 €.249,49 €Nykyinen hinta on: 249,49 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Pohjahylly 1200x700x900mm | Adexa DWT12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 347,70 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium-työtila kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Ilman alahyllyä 1200x700x980mm | Adexa DW12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 173,77 €.135,54 €Nykyinen hinta on: 135,54 €. (sis. ALV)Tilauspidike / Laskupidike 18” 450x60x20mm | Adexa ABH018
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 19,15 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)
