Juomajääkaappi, yksittäinen ovi, 345 litraa, ilman yläpaneelia | Adexa SC380FB
Alkuperäinen hinta oli: 1024,86 €.737,89 €Nykyinen hinta on: 737,89 €. (sis. ALV)
Koko korkeudeltaan oleva yksittäisovinen kaupallinen pullojäähdytin, joka sopii erinomaisesti käytettäväksi kaupoissa, baareissa tai supermarketeissa. Laite on tyylikkään musta ulkopuoleltaan, ja siinä on kaksinkertaiset lasiovet, jotka sulkeutuvat itsestään. Etusäleiköt mahdollistavat, että kaappi voidaan asentaa olemassa olevaan kaupalliseen tilaan. Sisätila on valaistu energiatehokkailla LED-valoilla, ja peilimäinen sisäviimeistely tekee siitä katseenvangitsijan. Laite voidaan yksinkertaisesti kytkeä käyttöön 13 ampeerin pistokkeella. Huomioi: Toiminnasta johtuvan melutason vuoksi tämä tuote ei välttämättä sovellu kotikäyttöön. Jäätön jäähdytysjärjestelmä, automaattinen sulatusUniversaalit pyörät, etupyörässä jarrutoiminto, helppo kiinnittääKorkean hyötysuhteen kompressori, nopea jäähdytysSähköinen lämpötilansäätöAutomaattinen kondenssiveden haihdutusjärjestelmäAutomaattinen sulkemisjärjestelmä, lämmöneristys ja energiansäästöTäysi LED-valaistus, parantaa tuotteiden näyttötehoaHyllyjä voidaan säätää erikokoisten tuotteiden säilyttämiseenKarkaistu lasiMuovipinnoitetut hyllytSähköinen lämpötilansäädin
| Syvyys | 608 mm |
| Korkeus | 1915 mm |
| Leveys | 550 mm |
| Paino | 70 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 345 litraa |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Ovet | 1 saranoitu karkaistu lasiovi |
| Hyllyt | 4 |
| Väri | Musta |
| Jäähdytys | Tuulettimen jäähdytys |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R600a |
| Lämpötila | +1 °C – +10 °C |
| Valaistus | Täydet LED-valot |
| Materiaali (ulkopuoli) | Jauhemaalattu teräslevy |
| Energiankulutus | 770 kWh/vuosi |
| Mitat (sisäosa) | 470x508x1439 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Baarijääkaappi 3 liukuovilla 300 litraa Musta | Adexa BC03PS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1068,68 €.705,34 €Nykyinen hinta on: 705,34 €. (sis. ALV)Jäähdytetty tarjoilupöytä Valmistelutaso 1200mm 4xGN1/3 Syvyys 380mm Lasikansi | Adexa GT512
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1084,97 €.412,29 €Nykyinen hinta on: 412,29 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1500x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4429,62 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1800CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 3643,40 €.2550,39 €Nykyinen hinta on: 2550,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pohja LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 3979,23 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 100 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW100B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 836,02 €.509,97 €Nykyinen hinta on: 509,97 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs Kaareva etuosa | Adexa CW160R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 975,03 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1637,61 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Pystykkylmäkaappi 238 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL238B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1258,15 €.868,13 €Nykyinen hinta on: 868,13 €. (sis. ALV)Rullakantinen Näyttöjäähdytyslevy jäärasialla GN1/1 Ruostumaton teräs | Adexa CRDIB1
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 235,65 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttöjääkaappi 98 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL98B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 660,44 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)Valkoinen lankahylly Adexa-pullonjäähdyttimeen CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 54,08 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)
