Juomajääkaappi Yksi ovi 338 litraa yläpaneeli | Adexa SC380FA
Alkuperäinen hinta oli: 1505,90 €.737,89 €Nykyinen hinta on: 737,89 €. (sis. ALV)
Täyskorkea yksiovisinen kaupallinen pullokylmäkaappi, joka on ihanteellinen käytettäväksi myymälöissä, baareissa tai supermarketeissa. Yksikkö on tyylikkäästi mustaksi viimeistelty ja siinä on kaksinkertaiset lasiovet, jotka sulkeutuvat itsestään, sekä etutuulettimet, joiden ansiosta kaappi voidaan integroida olemassa olevaan kaupalliseen tilaan. Sisätila on valaistu energiatehokkailla LED-valoilla, joita korostaa peilimäinen sisäpinta, luoden näyttävän tuote-esittelyn. Yksikkö voidaan yksinkertaisesti kytkeä käyttöön 13 ampeerin pistokkeella. Huomaa: Korkean melutason vuoksi tuote ei välttämättä sovellu kotikäyttöön. Jäätymätön jäähdytysjärjestelmä, automaattinen sulatus Yleiset pyörät, etupyörä jarrutoiminnolla, helppo kiinnittää Tehokas kompressori nopealla jäähdytyksellä Sähköinen lämpötilan säätö Automaattinen vesikondensaation haihdutusjärjestelmä Automaattinen sulkeutumisjärjestelmä, lämmönsäilytys ja energiansäästö Täysi LED-valaistus, parantaa tavaroiden esittelytehoa Hyllyjä voi säätää eri kokoluokan tavaroille Karkaistu lasi Muovitetut hyllyt Elektroninen lämpötilansäädin
| Syvyys | 616 mm |
| Korkeus | 1900 mm |
| Leveys | 550 mm |
| Paino | 68 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 338 litraa |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Ovet | 1 saranoitu karkaistu lasiovi |
| Hyllyt | 4 |
| Väri | Musta |
| Jäähdytys | Tuulettimen jäähdytys |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R600a |
| Lämpötila | +1 °C – +10 °C |
| Valaistus | Täydet LED-valot |
| Materiaali (ulkopuoli) | Jauhemaalattu teräslevy |
| Energiankulutus | 723 kWh/vuosi |
| Mitat (sisäosa) | 470x508x1439 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Baarijääkaappi 3 liukuovilla 300 litraa Musta | Adexa BC03PS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1068,68 €.705,34 €Nykyinen hinta on: 705,34 €. (sis. ALV)Baarijääkaappi 3 saranoitua ovea 312 litraa Musta | Adexa BC03PP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1183,75 €.651,07 €Nykyinen hinta on: 651,07 €. (sis. ALV)Jäähdytetty tarjoilulinjan valmisteluyksikkö 1200mm 4xGN1/3 syvyys 380mm ruostumattomasta teräksestä valmistettu kansi | Adexa GA512
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 858,95 €.412,29 €Nykyinen hinta on: 412,29 €. (sis. ALV)Jäähdytetty tarjoilulinjaston valmistelevä yläosa 1500mm 6xGN1/3 Syvyys 380mm Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kansi | Adexa GA515
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 859,81 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Tarjoilutaso 1400mm 6xGN1/3 Syvyys 380mm Ruostumaton teräskansi | Adexa GA514
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1142,10 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4452,29 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Lankahylly Adexa-jääkaappeihin ja -pakastimiin R1200/F1200
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 81,84 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Lukittava Minijääkaappi Lasiovella Musta 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 283,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs Kaareva etuosa | Adexa CW160R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 975,03 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1637,61 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Työtasolle asetettava näyttöjääkaappi 78 litraa 3 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL78B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 979,11 €.401,44 €Nykyinen hinta on: 401,44 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttöjääkaappi 98 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL98B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 660,44 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)
