Kaupallinen pullonjäähdytin pystymalli 773 litraa Tuulettimella Kaksiosaiset saranoidut ovet Musta | Adexa LG805ABLACK
Alkuperäinen hinta oli: 4121,50 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)
Suuri kapasiteetti kaksilasinen pystymallinen näytekaappi. Helppo puhdistaa, vähän huoltoa vaativa korkealaatuinen jäähdytetty pullonjäähdytin, ihanteellinen monitoimijuomakaappina.
- Jäähdytysjärjestelmä: Suora tuuletinjäähdytys
- Automaattinen sulatus
- Ohjausjärjestelmä: Elektroninen
- Lasityyppi: Saranoidut ovet
- Oven kehys, ovenkahvan materiaali: PVC
- Lasityyppi: Karkaistu lasi
- Oven automaattinen sulkeutuminen: Valinnainen
- Lukko: Kyllä
- Säädettävät hyllyt (kpl): 8
- Pyörät (kpl): 4
- Sisävalo: 2 pystysuoraa
- Jännite/taajuus: 230V / 1 vaihe
- Lämpötila: +2°C – +8°C
- Lämpötilan digitaalinen näyttö: Kyllä
- Max. ympäristön lämpötila: +38°C
- Ulkokuori: Esimaalattu teräs
- Sisäkuori: Esimaalattu alumiini
- Kondensaattori: Alhaalla tuuletinjäähdytys
- Haihdutin: Kuparisiivet
- Haihduttimen tuuletin: 14W neliötuuletin
Asiakirjat
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 597 mm |
| Korkeus | 1985 mm |
| Leveys | 1120 mm |
| Paino | 135 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 773 litraa (800-900 tölkkiä/pulloa) |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 500 W |
| Ovet | 2 saranoitua lasiovet |
| Sisältyy | 8 ruutua |
| Väri | Musta |
| Jäähdytys | Tuuletinjäähdytys |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | +2°C – +8°C |
| Ohjaimet | Sähköinen ohjaus digitaalisella lämpötilanäytöllä |
| Valaistus | LED |
| Virrankulutus | 1250 kWh/vuosi |
| Energialuokka | D |
| Mitat (sisätilat) | 910x595x1531 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Ammattimainen astianpesukorin kärry ylähyllyllä ruostumatonta terästä 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509T
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 560,63 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaarrettu etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4542,90 €.1953,46 €Nykyinen hinta on: 1953,46 €. (sis. ALV)Kaupallinen Paistokone Yksittäinen Sähköinen 12 litraa 5 kW Työtasomalli | Adexa HEF83A
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 299,03 €.119,25 €Nykyinen hinta on: 119,25 €. (sis. ALV)Kaupallinen Rasvakeitin, Yksi Sähköinen 6 litraa 2,5 kW Pöytämalli | Adexa HEF81
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 152,39 €.59,56 €Nykyinen hinta on: 59,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen Tasogrilli Sileä/Uritettu 730x500x230mm 4,4kW Sähkö | Adexa FT822
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 906,71 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtaso Ruostumaton teräs Alahylly 2000x700x900mm | Adexa WT70200WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 636,16 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Metalliverkko suodatin alumiini 470x245x10mm | Adexa AMF50251x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 56,74 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 200 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs | Adexa CW200B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2137,37 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 652,54 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Side Dining Chair PU-nahkaistuin Vaaleanharmaa | Adexa GSYH003LG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 242,88 €.97,55 €Nykyinen hinta on: 97,55 €. (sis. ALV)Sivutuolituoli PU-nahkainen istuin Vaaleanruskea | Adexa GSYH003LB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 216,09 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Uuttohuuvan suodatin Puhallussuodatin & Premium Mesh -suodatin kahvalla & Ohjaimet Ruostumaton teräs/alumiini 500x250x40mm | Adexa DCF50254SM
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 85,19 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)
