1200lt Kaupallinen Jääkaappi Ruostumaton Teräs Pystykabinetti Kahden Lasin Ovi GN2/1 Tuuletinjäähdytys | Adexa R1200SGLASS
Alkuperäinen hinta oli: 3026,13 €.1573,59 €Nykyinen hinta on: 1573,59 €. (sis. ALV)
Erittäin luotettava kaupallinen kaksipuolinen kabinetti-jääkaappi, joka sopii erinomaisesti lähes mihin tahansa catering-yritykseen, kauppaan, ravintolaan, hotelliin tai baariin. Teollisuuskoon säilytystila ja nykyinen alennushinta tekevät siitä täydellisen valinnan. CFC-vapaa kylmäaine ja vaahtoTuuletinavusteinen jäähdytyslokero antaa paremman ilman kierronKoko rakenne sisä- ja ulkopuolella ruostumatonta terästä, pyöristetyillä sisäreunoilla helppoa puhdistusta varten60 mm eristys takaa paremman energiatehokkuudenAutomaattinen sulatus ja kondensaatioveden automaattinen haihdutusElektroninen termostaatti ja digitaalinen LED-lämpötilanäyttö tarkkaan hallintaan ja helppoon lukemiseenItsestään sulkeutuva oviMagneettitiiviste voidaan vaihtaa ilman työkalujaHyllyt ja hyllytuki on suunniteltu GN 2/1 -astiaa vartenHC-kylmäaine4 pyörää mukanaAsiakirjatKlikkaa tästä ladataksesi käyttöohjeKatso ’Tekniset tiedot’ -kohdasta tarkempia tietoja.
| Syvyys | 810 mm |
| Korkeus | 2000 mm |
| Leveys | 1340 mm |
| Paino | 230 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 1200 litraa |
| Ovet / Laatikoita | 2 lasiovea |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 570W |
| Jalat | 4 pyörää |
| Hyllyt | 6 |
| Jäähdytys | Staattinen tuulettimella |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | +2 °C – +8 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Valaistus | Kyllä |
| Max lämpötila (huone) | +38 °C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Eristys | 60 mm |
| Lukko | Kyllä |
| Materiaali (sisäpuoli) | Ruostumaton teräs |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Baarijääkaappi 3 liukuovilla 300 litraa Musta | Adexa BC03PS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1068,68 €.705,34 €Nykyinen hinta on: 705,34 €. (sis. ALV)Kaupallinen Kaksipaikkainen Sähköinen Rasvakeitin 8+8 litraa 2,5+2,5kW Työtasomalli | Adexa WHCDFD
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 394,27 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Selkänoja 600x600x900/1000 mm | Adexa WT6060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 457,96 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Ylähylly 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1166,40 €.466,56 €Nykyinen hinta on: 466,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alaosa Hylly 1400x700x900mm | Adexa WT70140WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 283,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtaso Ruostumaton teräs Alahylly 2000x700x900mm | Adexa WT70200WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 404,78 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Lukittava Minijääkaappi Lasiovella Musta 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 283,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Ei alapaneelia Koroke 1400x600x980/1080mm | Adexa DW14060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 341,84 €.157,24 €Nykyinen hinta on: 157,24 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1000x700x900mm | Adexa DWT10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 361,58 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Alahylly Selkäosa 1000x700x900/1000mm | Adexa DWT10070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 430,16 €.249,49 €Nykyinen hinta on: 249,49 €. (sis. ALV)Premium-työtila kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Ilman alahyllyä 1200x700x980mm | Adexa DW12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 173,77 €.135,54 €Nykyinen hinta on: 135,54 €. (sis. ALV)Side Dining Chair PU-nahkaistuin Vaaleanharmaa | Adexa GSYH003LG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 168,18 €.97,55 €Nykyinen hinta on: 97,55 €. (sis. ALV)
