Kakkutiski 1000x700x1200mm 2 hyllyä Peilietu LED | Adexa GN1000RF2
Tuotetunnus (SKU): GN1000RF2
EAN: 5056465052981
  • Peilietu
  • Sivut mustaa lasia
  • Polyuretaanieristys
  • Digitaalinen termostaatti
  • LED-valaistus
  • Varustettu pyörillä
  • Ulkopaneelit ruostumatonta terästä (AISI304)
  • Kromattu ulkopaneeli
  • Kaksoislasitus tyhjiöllä
  • Konvektioviilennys
  • Lämpötila-alue: +2°C – +10°C
  • Automaattinen sulatus ja sulatusveden haihdutus
  • 2 säädettävää hyllyä
  • Esittelyalue valaistuksella
  • Sähköliitäntä: 230V / 1N / 50Hz
  • Ympäristön lämpötila: Max +32°C / 50% kosteus
  • Täyttää CE-standardit (kansainvälinen TUV-sertifikaatti)
  • Valmistettu hygienia- ja turvallisuusdirektiivien mukaisesti
  • Materiaali vastaa Euroopan elintarvikestandardeja
Syvyys 730 mm
Korkeus 1200 mm
Leveys 1000 mm
Takuu 12 kuukauden varaosatakuu
Virtalähde 230 V / 1 vaihe