Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta Tasainen etuosa | Adexa CW160BLACK
Alkuperäinen hinta oli: 1574,46 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)
Ammattilaisille tarkoitettu viilennetty myyntijääkaappi, erinomainen kakkujen ja leivonnaisten esillepanoon kahviloissa, ravintoloissa tai kaupoissa. Edullinen kylmäkone näyteikkunaan. Täydellinen myyntitiskiin sopiva jääkaappi kaupalliseen käyttöön.
Asiakirjat
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 568 mm |
| Korkeus | 686 mm |
| Leveys | 880 mm |
| Paino | 66 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 160 litraa |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 250 W |
| Hyllyt | 2 |
| Väri | Musta |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | +2 °C – +12 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Valaistus | LED |
| Virrankulutus | 1038 kWh/vuosi |
| Näyttöalue (m²) | 1,17 |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Jäätelölasta Alumiini | Adexa ICAP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 14,92 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Kaupallinen friteerauskeitin, kaksinkertainen sähköinen 32 litraa 10kW vapaasti seisova | Adexa HEF162C
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1286,83 €.542,54 €Nykyinen hinta on: 542,54 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtaso Ruostumaton teräs Alahylly 2000x700x900mm | Adexa WT70200WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 636,16 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Näyttökaappijääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW160X
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1988,30 €.846,42 €Nykyinen hinta on: 846,42 €. (sis. ALV)Poistokanavan katos Suodatin kahvalla ja kiskoilla Ruostumaton teräs 500x250x40mm | Adexa SCF50254HG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 43,80 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 303,06 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 652,54 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Pohjahylly 1200x700x900mm | Adexa DWT12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 647,71 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Raskaan sarjan Panini-kontaktigrilli, yksirivinen | Adexa MLP811
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 414,31 €.168,09 €Nykyinen hinta on: 168,09 €. (sis. ALV)Tab Grabber / Tilauspidike 40'' 1000x60x20mm | Adexa ABH040
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 57,38 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)Verkkosuodatin Premium ruostumaton teräs & alumiini 470x245x10mm | Adexa SMF50251x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 112,85 €.43,28 €Nykyinen hinta on: 43,28 €. (sis. ALV)Verkkosuodatin Premium ruostumaton teräs & alumiini 470x470x10mm | Adexa SMF50501x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 180,18 €.70,42 €Nykyinen hinta on: 70,42 €. (sis. ALV)
