Näyttöjääkaappi 120 litraa 2 hyllyä Valkoinen Tasainen etuosa | Adexa CW120W
Alkuperäinen hinta oli: 1387,16 €.585,95 €Nykyinen hinta on: 585,95 €. (sis. ALV)
Ammattilaiskäyttöön tarkoitettu jäähdytetty myyntikaappi, erinomainen kakkujen ja leivonnaisten esillepanoon kahviloissa, ravintoloissa tai kaupoissa. Edullinen ja laadukas jäähdytetty näyttöyksikkö. Täydellinen tiskipöydälle sopiva myyntijääkaappi kaupalliseen käyttöön.
Asiakirjat
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 568 mm |
| Korkeus | 686 mm |
| Leveys | 702 mm |
| Paino | 58 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 120 litraa |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 220W |
| Hyllyt | 2 |
| Väri | Valkoiset sivut |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | +2 °C – +12 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Valaistus | LED |
| Virrankulutus | 1019 kWh/vuosi |
| Näyttöalue (m²) | 0,95 |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Jäätelölasta Alumiini | Adexa ICAP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 14,92 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Kaupallinen Kaaripylväs Strip-lämmittimellä ja Valaistuksella 600mm | Adexa XDHHB6001T
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 406,44 €.162,67 €Nykyinen hinta on: 162,67 €. (sis. ALV)Kaupallinen Rasvakeitin, Yksi Sähköinen 6 litraa 2,5 kW Pöytämalli | Adexa HEF81
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 152,39 €.59,56 €Nykyinen hinta on: 59,56 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2094,62 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 561,17 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Pohjahylly 1200x700x900mm | Adexa DWT12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 647,71 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Raskaan sarjan Panini-kontaktigrilli, yksirivinen | Adexa MLP811
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 414,31 €.168,09 €Nykyinen hinta on: 168,09 €. (sis. ALV)Sivuruokailutuoli PU-nahkainen istuin Luonnollinen | Adexa GSYH003N
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 219,69 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Sivutuolituoli PU-nahkainen istuin Vaaleanruskea | Adexa GSYH003LB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 216,09 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Tab Grabber / Tilauspidike 40'' 1000x60x20mm | Adexa ABH040
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 57,38 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)Verkkosuodatin Premium ruostumaton teräs & alumiini 470x470x10mm | Adexa SMF50501x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 180,18 €.70,42 €Nykyinen hinta on: 70,42 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 300 mm 3 viinilasia | Adexa WGA18500300B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 29,48 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)
