Ammattimainen metallinen säilytyskaappi 2 liukuovella 900x400x1800mm Lukko 4 säädettävää hyllyä Musta | Adexa SEFC11B
579,63 € Alkuperäinen hinta oli: 579,63 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 400 mm |
| Korkeus | 1800 mm |
| Leveys | 900 mm |
| Paino | 44 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kokoaminen | Tasopakattu |
| Ovet | 2 liukuovea |
| Hyllyt | 4 säädettävää |
| Materiaali | Epoksimaalattu kylmävalssattu teräslevy (0,7 mm) |
| Lukko | Kyllä |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
2×12 tason Joustava leveys Hylly/Kärry/Pannu/Itsepuhdistuva Kärry Ruostumaton Teräs | Adexa RTFT12D
In stock
Eksklusiivinen Joustolakana 90x200cm 100% Puuvillaa 300TC Valkoinen | Siexa FS902001
In stock
Exklusiiviset Lakanat Valkoinen 100% Puuvilla 150x260cm 300TC | Siexa S150260
In stock
Kaupallinen alumiininen lavahylly 915x508x305mm 750kg kantavuus | Adexa DR91530
In stock
Kaupallinen Astianpesukoneen Koriteline Ruostumatonta Terästä 2×9 tasoa 1185x533x1700mm | Adexa RT5509D
In stock
Kaupallinen Hylly-yksikkö 4-tasoinen 1000 kg 1800x600x1800 mm Jauhemaalattu teräs Musta | Adexa WH18060180A4
In stock
Kaupallinen Hyllykkö 4-tasoinen 1000kg 1800x450x1800mm Pulverimaalattu teräs Musta | Adexa WH18045180A4
In stock
Kaupallinen tarjoilu-/palvelu-/siivouskärry ruostumaton teräs 5 tasoa 810x460x1250mm | Adexa RST5C
In stock
Side Dining Chair PU-nahkaistuin Vaaleanharmaa | Adexa GSYH003LG
In stock
Sivutuolituoli PU-nahkainen istuin Vaaleanruskea | Adexa GSYH003LB
In stock
Tyynynpäällinen 50x50cm Tummanharmaa | Siexa DPC50504
In stock
Tyynynpäällinen 50x50cm Valkoinen harmaalla kuviolla | Siexa DPC50501
In stock
