Ammattilainen metallinen säilytyskaappi 4 kääntyvää ovea 900x400x1800mm Lukko 3 säädettävää hyllyä Valkoinen | Adexa SEFC2W
619,82 € Alkuperäinen hinta oli: 619,82 €.216,94 €Nykyinen hinta on: 216,94 €. (sis. ALV)
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 400 mm |
| Korkeus | 1800 mm |
| Leveys | 900 mm |
| Paino | 41 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Asennus | Litistetty aihepakkaus |
| Ovet | 4 heiluriovea |
| Hyllyt | 3 säädettävää |
| Materiaali | Epoksimaalattu kylmävalssattu teräslevy (0,7 mm) |
| Väri | Vaaleanharmaa |
| Lukko | Kyllä |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
2×12 tason Joustava leveys Hylly/Kärry/Pannu/Itsepuhdistuva Kärry Ruostumaton Teräs | Adexa RTFT12D
In stock
Ammattimainen raskaan käytön hyllystö, ruostumaton teräs 1800x600x1550mm 4 hyllyä | Adexa SR1800B2
In stock
Eksklusiivinen Tyynyliina Valkoinen 100% Puuvillaa 40x60cm 300TC | Siexa PCC4060W
In stock
Ergonominen Niskatyyny Memoryfoam Bambu Muistivaahto 50×31 cm 250GSM | Siexa MFP50311
In stock
Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Kaupallinen tarjoilu-/palvelu-/siivouskärry ruostumaton teräs 4 tasoa 810x460x1180mm | Adexa RST4B
In stock
Laminoitu Neliöpöytälevy Valkoinen 30×30″ | Adexa TT3030WHITE
In stock
Laminoitu Pyöreä Pöytälevy Käännettävä Mahonki & Musta Ø76 cm | Adexa TT30RMB
In stock
Pähkinäpuinen tuoli mustalla vinyyli-istuimella | Adexa GSW0008BLACKCUSHION
In stock
Pähkinäpuinen Tuoli Mustalla Vinyylityynyllä | Adexa GSW0005BLACKCUSHION
In stock
Suojus kahdella vetoketjulla Adexa Trolley RT1115 -muovikärrylle | Adexa RT1115C
In stock
Tyynynpäällinen 50×50 cm Valkoinen mustalla kuviolla | Siexa DPC50502
In stock
