Astianpesukone 540 lautasta/tunti 500mm kori Tyhjöpumppu 13A | Adexa DWASH50NP
Alkuperäinen hinta oli: 3533,29 €.1519,33 €Nykyinen hinta on: 1519,33 €. (sis. ALV)
Raskaan käytön ammattimainen astianpesukone, täydellinen pieniin ja keskisuuriin pubeihin, baareihin, kahviloihin, hotelleihin tai ravintoloihin. Mukana 2 koria!
- Kehikko, paneelit ja sisäänrakennettu lisälämmitin ruostumatonta terästä.
- Astianpesuastian automaattinen täyttö ja veden tason jatkuva valvonta.
- Pesu- ja huuhtelulämpötilat säädetään automaattisesti ja jatkuvasti kahdella itsenäisellä termostaatilla täydellistä pesua ja huuhtelua varten.
- Sähkökomponentit ja kaapelointi kansainvälisten standardien ja turvallisuusmääräysten mukaisia.
- Kaikki osat ovat helposti saavutettavissa ja tarkastettavissa nopeaa ja tehokasta huoltoa varten.
- Täysin automaattinen pesuohjelma 55 °C lämpötilassa, ohjelman kesto 2 minuuttia.
- Kuumavesihuuhtelu 80 – 85 °C.
- Oven turvakytkin.
- Tyhjöpumppu
- Ammattilaiskeittiöiden käyttöön.
Dokumentit
| Syvyys | 600 mm |
| Korkeus | 810 mm |
| Leveys | 590 mm |
| Paino | 67 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 3000 W |
| Sisältyy | 1 lautasastia (18 lokeroa | 500×500 mm), 1 kuppiastia (500×500 mm) |
| Pesuaineen annostelija | Ei |
| Korin koko | 500×500 mm |
| Tyhjennyspumppu | Kyllä |
| Korkeus (sisä)} | 310 mm |
| Teho (huuhtelusäiliö) | 5400 W |
| Teho (säiliö) | 2500W |
| Valmistus | 1500 lasia/tunti |
| Valmistus (levyt) | 500-540 lautasta/tunti |
| Tuotanto (teoreettinen) | 30 koria/tunti |
| Ohjelmat | 1 |
| Huuhdeaineannostelija | Ei |
| Huuhdelfunktio | Kuuma vesi |
| Lämpötila (pesu) | +50-55 °C |
| Lämpötila (huuhtelu) | +85 °C |
| Pesuohjelmat | 120 sekuntia |
| Vedenkulutus (huuhtelu) | 4,5 litraa |
| Vesipaine (sisääntulo) | 2-4 bar 45-50 °C |
| Tilavuus (huuhtelusäiliö) | 7 litraa |
| Tilavuus (pesusäiliö) | 29 litraa |
| Teho (pesupumppu) | 410W |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Yhteensopivat tuotteet
Ammattikeittiön allas ruostumatonta terästä 1500x700x900mm 1 altaalla vasen roiskesuoja alahylly | Adexa STD1570L
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 855,18 €.352,60 €Nykyinen hinta on: 352,60 €. (sis. ALV)Aterimet & Tarjotinteline 2 tarjotinta & Alahylly 570x350x860mm | Adexa CTT2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 330,63 €.135,54 €Nykyinen hinta on: 135,54 €. (sis. ALV)Kaupallinen allas, ruostumaton teräs 1200x600x900mm, 2 allasta, roiskesuoja | Adexa STD245A
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 630,21 €.260,35 €Nykyinen hinta on: 260,35 €. (sis. ALV)Kaupallinen Astianpesukoneen Koriteline Ruostumatonta Terästä 2×9 tasoa 1185x533x1700mm | Adexa RT5509D
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 666,49 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Kaupallinen kaksinkertainen tiskiallas, ruostumaton teräs 1400x600x950mm, 2 altaat oikealla, roiskesuoja | Adexa DSD1460R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1266,99 €.542,54 €Nykyinen hinta on: 542,54 €. (sis. ALV)Kaupallinen Kattilanpesuallas Ruostumaton teräs 1 allas Roiskelevy 1500mm Syvyys 700mm Neliöjalat | Adexa PSD15070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1400,27 €.596,80 €Nykyinen hinta on: 596,80 €. (sis. ALV)Kaupallinen Kattilapesuallas Ruostumaton teräs 1 allas Roiskesuoja 1500x700x900mm Pyöreät jalat | Adexa PSR15070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1109,53 €.466,56 €Nykyinen hinta on: 466,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen pesuallas ruostumaton teräs 1200x700x900mm 1 allas oikealla roiskesuoja | Adexa DSA1270R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1016,14 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen pesuallas Ruostumaton teräs 1800x700x900mm 3 allasta Roiskesuoja | Adexa STD350A
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1281,97 €.542,54 €Nykyinen hinta on: 542,54 €. (sis. ALV)Kaupallinen pesuallas ruostumatonta terästä 1800x700x900mm 3 allasta roiskesuoja | Adexa DSA345
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1009,30 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen Tippakärry Astianpesukoneen koreille Ruostumatonta terästä 30 koria 1070x470x1705mm | Adexa DDT30
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 485,01 €.200,65 €Nykyinen hinta on: 200,65 €. (sis. ALV)Kaupallinen Tuplapesuallas Ruostumaton teräs 1800x600x950mm 2 allasta vasemmalla, roiskesuoja | Adexa DSD1860L
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1303,79 €.558,81 €Nykyinen hinta on: 558,81 €. (sis. ALV)
