Juomajääkaappi Yksi ovi 338 litraa yläpaneeli | Adexa SC380FA
Alkuperäinen hinta oli: 1505,90 €.737,89 €Nykyinen hinta on: 737,89 €. (sis. ALV)
Täyskorkea yksiovisinen kaupallinen pullokylmäkaappi, joka on ihanteellinen käytettäväksi myymälöissä, baareissa tai supermarketeissa. Yksikkö on tyylikkäästi mustaksi viimeistelty ja siinä on kaksinkertaiset lasiovet, jotka sulkeutuvat itsestään, sekä etutuulettimet, joiden ansiosta kaappi voidaan integroida olemassa olevaan kaupalliseen tilaan. Sisätila on valaistu energiatehokkailla LED-valoilla, joita korostaa peilimäinen sisäpinta, luoden näyttävän tuote-esittelyn. Yksikkö voidaan yksinkertaisesti kytkeä käyttöön 13 ampeerin pistokkeella. Huomaa: Korkean melutason vuoksi tuote ei välttämättä sovellu kotikäyttöön. Jäätymätön jäähdytysjärjestelmä, automaattinen sulatus Yleiset pyörät, etupyörä jarrutoiminnolla, helppo kiinnittää Tehokas kompressori nopealla jäähdytyksellä Sähköinen lämpötilan säätö Automaattinen vesikondensaation haihdutusjärjestelmä Automaattinen sulkeutumisjärjestelmä, lämmönsäilytys ja energiansäästö Täysi LED-valaistus, parantaa tavaroiden esittelytehoa Hyllyjä voi säätää eri kokoluokan tavaroille Karkaistu lasi Muovitetut hyllyt Elektroninen lämpötilansäädin
| Syvyys | 616 mm |
| Korkeus | 1900 mm |
| Leveys | 550 mm |
| Paino | 68 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 338 litraa |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Ovet | 1 saranoitu karkaistu lasiovi |
| Hyllyt | 4 |
| Väri | Musta |
| Jäähdytys | Tuulettimen jäähdytys |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R600a |
| Lämpötila | +1 °C – +10 °C |
| Valaistus | Täydet LED-valot |
| Materiaali (ulkopuoli) | Jauhemaalattu teräslevy |
| Energiankulutus | 723 kWh/vuosi |
| Mitat (sisäosa) | 470x508x1439 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Ammattikäyttöön tarkoitettu jäähdytetty tiski, 2 lasiovea, syvyys 600 mm | Adexa RS21VG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1431,85 €.1030,93 €Nykyinen hinta on: 1030,93 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1800CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 3643,40 €.2550,39 €Nykyinen hinta on: 2550,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaarrettu etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1800C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 3830,37 €.2604,65 €Nykyinen hinta on: 2604,65 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 127,50 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs Kaareva etuosa | Adexa CW160R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 975,03 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton teräs Tasainen etuosa | Adexa CW160B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1922,21 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 200 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs | Adexa CW200B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1526,59 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Rautalankahylly Adexa Pizza & Bakery -tiskijääkaappeihin, joiden syvyys on 800 mm
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 57,45 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Rullakantinen Näyttöjäähdytyslevy jäärasialla GN1/1 Ruostumaton teräs | Adexa CRDIB1
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 235,65 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)Työtasolle asetettava näyttöjääkaappi 78 litraa 3 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL78B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 979,11 €.401,44 €Nykyinen hinta on: 401,44 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttökaappi 58 litraa 2 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL58B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 550,13 €.390,58 €Nykyinen hinta on: 390,58 €. (sis. ALV)Valkoinen lankahylly Adexa-pullonjäähdyttimeen CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 54,08 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)
