Kaupallinen pizzauuni Sähkö 2 kammiota 2+2 pizzaa x 25cm 350°C Mekaaniset säätimet 8,4kW 400V | Adexa BSD202350500
Alkuperäinen hinta oli: 1001,64 €.651,07 €Nykyinen hinta on: 651,07 €. (sis. ALV)
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Erittely’.
| Syvyys | 630 mm |
| Korkeus | 700mm |
| Leveys | 760mm |
| Paino | 107 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 4 x 250 mm pizzat |
| Virtalähde | 400V / 3-vaihe |
| Teho | 4200W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs / Alumiini |
| Lämpötila | +350°C |
| Ohjaimet | Mekaaninen |
| Valaistus | Kyllä |
| Kammio | 2 |
| Mitat (kammio) | 2 x 500x500x150 mm |
| Lämpömittari | Kyllä |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
10 tuuman Syvä Pizzapelti | Adexa DPP10
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 10,37 €.7,47 €Nykyinen hinta on: 7,47 €. (sis. ALV)10 tuuman tarttumaton syvä pizzapannu | Adexa DPP10N
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 41,10 €.13,57 €Nykyinen hinta on: 13,57 €. (sis. ALV)Ainesosavaunu ja jauhosäiliö, ruostumaton teräs 600x600x600mm | Adexa FT6060S
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 410,49 €.303,76 €Nykyinen hinta on: 303,76 €. (sis. ALV)Kaupallinen kuljetinhihnapizzauuni 16 pizzaa (12” per tunti) | Adexa CP12S
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2713,05 €.1356,53 €Nykyinen hinta on: 1356,53 €. (sis. ALV)Kaupallinen pizzauuni Sähköinen 1 kammio 500×500 350°C Mekaaniset ohjaimet 4.2kW 220V | Adexa BSD101500500
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1535,59 €.813,87 €Nykyinen hinta on: 813,87 €. (sis. ALV)Kaupallinen sähköinen pizzauuni, 2 kammioita, 500x500mm, 350°C, mekaaniset säätimet, 8,4kW, 380V | Adexa BSD202500500
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1373,66 €.1085,20 €Nykyinen hinta on: 1085,20 €. (sis. ALV)Lehti vispilä 10 litran planetaariseen sekoittimeen | | Adexa B10-LB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 66,59 €.43,28 €Nykyinen hinta on: 43,28 €. (sis. ALV)Pizza-valmistuspöytä/tiski 3 ovea Graniittitaso Jäähdytetty Laskuritason näyttö 9xGN1/3 Syvyys 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2427,53 €.1844,93 €Nykyinen hinta on: 1844,93 €. (sis. ALV)Pizzalapio 12” neliömäinen Puinen kahva Pituus 150 cm | Adexa SPP15012W
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 156,75 €.59,56 €Nykyinen hinta on: 59,56 €. (sis. ALV)Pizzalapio ruostumatonta terästä Ø255mm/10” | Adexa RPP10P
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 13,93 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)Pizzaritilä 14″/35cm | Adexa PS14
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 7,47 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Taikinakoukku planetaariseen 30 litran yleiskoneeseen | | Adexa B30-DH
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 180,62 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)
