Ammattimainen tiskijääkaappi yläosalla 4 ovea 2240x700x950mm | Adexa T227RBL4
Alkuperäinen hinta oli: 2952,78 €.1269,70 €Nykyinen hinta on: 1269,70 €. (sis. ALV)
Tiskijääkaappi, jossa 4 ruostumattomasta teräksestä valmistettua kiinteää ovea ja 4 pyörää mukana. Tämä pöytäjääkaappi sisältää myös useita hyödyllisiä ominaisuuksia, jotka tekevät työstäsi ravintola-alan & ammattilaiskeittiön keittiössä huomattavasti helpompaa.
- Valmistettu kokonaan ruostumattomasta teräksestä.
- Säädettävät itsestään sulkeutuvat ovet
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu koko pituinen kahva
- Digitaalinen termostaatti
- Ilmastoitettu jäähdytys
- Automaattinen sulatus
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 950 mm |
| Leveys | 2240 mm |
| Paino | 120 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 546 litraa |
| Ovet / Laatikot | 4 ovea |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 350W |
| Pyörät | Kyllä |
| Hyllyt | 4 |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290 |
| Roiskesuoja/yläreuna | Kyllä |
| Lämpötila | +2°C – +8°C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Max lämpötila (huone) | +48°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (sisäosa) | Ruostumaton teräs |
| Virrankulutus | 2,89 kWh/24 h |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Ammattikäyttöön tarkoitettu jäähdytetty tiski, 2 lasiovea, syvyys 600 mm | Adexa RS21VG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2429,69 €.1030,93 €Nykyinen hinta on: 1030,93 €. (sis. ALV)Johdinhylly Adexa-jääkaappeihin ja -pakastimiin R1200/F1200
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 71,50 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Juomajääkaappi Kaksiosainen Ovi 745 litraa Valaistu yläpaneeli | Adexa SC760FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2776,10 €.1193,73 €Nykyinen hinta on: 1193,73 €. (sis. ALV)Juomajääkaappi Yksi ovi 338 litraa yläpaneeli | Adexa SC380FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1739,88 €.737,89 €Nykyinen hinta on: 737,89 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1800CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5931,10 €.2550,39 €Nykyinen hinta on: 2550,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pohja LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4194,55 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone 50kg/24h Ruostumaton teräs Digitaaliset säätimet | Adexa CIM50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1009,30 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 212,53 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Lukittava Minijääkaappi Lasiovella Musta 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 454,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 200 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs | Adexa CW200B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2137,37 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Rautalankahylly Adexa Pizza & Bakery -tiskijääkaappeihin, joiden syvyys on 800 mm
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 72,15 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)
