Kaupallinen jäähdytetty tiski 4 lasilaatikolla 1360x700x850mm | Adexa GN2140TNG
Alkuperäinen hinta oli: 3478,27 €.1465,06 €Nykyinen hinta on: 1465,06 €. (sis. ALV)
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 850 mm |
| Leveys | 1360 mm |
| Paino | 118 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 282 litraa |
| Ovet / Laatikot | 4 lasista etulevyä olevat laatikot |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 275W |
| Pyörät | Kyllä |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | +2 – +8 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Valaistus | LED |
| Max lämpötila (huone) | +48°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Lukko | Ei |
| Materiaali (sisäosa) | Ruostumaton teräs |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Yhteensopivat tuotteet
1200lt Kaupallinen Pakastin Ruostumaton teräs Pystykaappi Kaksinkertaiset lasiovet Ilmastettu jäähdytys | Adexa F1200VGLASS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4164,29 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Juomajääkaappi Kaksiosainen Ovi 745 litraa Valaistu yläpaneeli | Adexa SC760FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2776,10 €.1193,73 €Nykyinen hinta on: 1193,73 €. (sis. ALV)Juomajääkaappi Yksi ovi 338 litraa yläpaneeli | Adexa SC380FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1739,88 €.737,89 €Nykyinen hinta on: 737,89 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaarrettu etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4542,90 €.1953,46 €Nykyinen hinta on: 1953,46 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaarrettu etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1800C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 6062,96 €.2604,65 €Nykyinen hinta on: 2604,65 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 212,53 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Lukittava Minijääkaappi Lasiovella Musta 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 454,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs Kaareva etuosa | Adexa CW160R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton teräs Tasainen etuosa | Adexa CW160B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Teollinen Jäähiutalekone 100 kg/24 h 60 kg säiliö | Adexa FIM100
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5116,72 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttöjääkaappi 98 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL98B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1096,49 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)Valkoinen lankahylly Adexa-pullonjäähdyttimeen CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 98,44 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)
