Kaupallinen tiskipakastin yläosalla 2 ovea 1350x700x950mm | Adexa T147FBL2
Alkuperäinen hinta oli: 2288,87 €.976,67 €Nykyinen hinta on: 976,67 €. (sis. ALV)
Tiskijääkaappi, jossa 2 ruostumattomasta teräksestä valmistettua kiinteää ovea ja 4 pyörää mukana. Tämä tasojääkaappi sisältää myös useita hyödyllisiä ominaisuuksia, jotka tekevät työskentelystä ravintola-alan & ammattilais keittiössä huomattavasti helpompaa.
- Valmistettu kokonaan ruostumattomasta teräksestä.
- Säädettävät itsestään sulkeutuvat ovet
- Koko pituinen ruostumattoman teräksen kahva
- Digitaalinen termostaatti
- Ilmastoitettu jäähdytys
- Automaattinen sulatus
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 950 mm |
| Leveys | 1350 mm |
| Paino | 70kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 260 litraa |
| Ovet / Laatikot | 2 ovea |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 467W |
| Pyörät | Kyllä |
| Hyllyt | 2 |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290 |
| Roiskesuoja/yläreuna | Kyllä |
| Lämpötila | -18 °C – -20 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Max lämpötila (huone) | +48°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (sisäosa) | Ruostumaton teräs |
| Virrankulutus | 5,18 kWh/24 h |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Adexa Bar-jäähdyttimen CW85 ylähylly
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 83,73 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Juomajääkaappi Kaksiosainen Ovi 745 litraa Valaistu yläpaneeli | Adexa SC760FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2776,10 €.1193,73 €Nykyinen hinta on: 1193,73 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4416,71 €.1899,19 €Nykyinen hinta on: 1899,19 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1500x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5047,71 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Kakkutiski, kaareva etuosa 900x700x1200mm, 2 hyllyä, ruostumattomasta teräksestä valmistettu jalusta, LED | Adexa GN900CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 212,53 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 100 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW100B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1197,96 €.509,97 €Nykyinen hinta on: 509,97 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton teräs Tasainen etuosa | Adexa CW160B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 200 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs | Adexa CW200B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2137,37 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2094,62 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Teollinen Jäähiutalekone 100 kg/24 h 60 kg säiliö | Adexa FIM100
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5116,72 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)
