Takapöytäkylmäkaappi 3 saranoitua ovea 330 litraa Ruostumaton teräs | Adexa LG320B
Alkuperäinen hinta oli: 1867,45 €.803,01 €Nykyinen hinta on: 803,01 €. (sis. ALV)
Kolmella suurella, kirkkaalla ovella varustettu ruostumattomasta teräksestä valmistettu monikäyttöinen kaupallinen olutkaappi sisältää useita hyödyllisiä ominaisuuksia, kuten integroidun lämpötilansäätimen ja automaattisen sulatuksen. Täydellinen kylmien oluiden, siiderien ja virvoitusjuomien houkuttelevaan esillepanoon baareissa, pubeissa, ravintoloissa ja hotelleissa. Tällä hetkellä alennettuun hintaan.
Yksityiskohtaiset tiedot löytyvät kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 520 mm |
| Korkeus | 850 mm |
| Leveys | 1350 mm |
| Paino | 80 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 330 litraa |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 265W |
| Ovet | 3 saranoitua lasiovea |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Sisältyy | 6 säädettävää ritilää |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R600a |
| Lämpötila | +2°C – +8°C |
| Ohjaimet | Digitaalinen lämpötilansäätö LED-näytöllä |
| Valaistus | LED |
| Max lämpötila (huone) | +38°C |
| Lukko | Kyllä |
| Virrankulutus | 2,5 kWh/24 h |
| Mitat (sisätilat) | 1260x385x700 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Juomajääkaappi Yksi ovi 338 litraa yläpaneeli | Adexa SC380FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1739,88 €.737,89 €Nykyinen hinta on: 737,89 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1500x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5047,71 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1800CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5931,10 €.2550,39 €Nykyinen hinta on: 2550,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pohja LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4194,55 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone 50kg/24h Ruostumaton teräs Digitaaliset säätimet | Adexa CIM50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1009,30 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Monitoiminen jäänkauha alumiinia 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 14,82 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs Kaareva etuosa | Adexa CW160R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton teräs Tasainen etuosa | Adexa CW160B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2094,62 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Näyttökaappijääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW160X
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1988,30 €.846,42 €Nykyinen hinta on: 846,42 €. (sis. ALV)Pystykkylmäkaappi 238 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL238B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2018,89 €.868,13 €Nykyinen hinta on: 868,13 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttöjääkaappi 98 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL98B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1096,49 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)
