Takapöytäpullon jäähdytin 1 saranaovi 148 litraa Ruostumaton teräs | Adexa LG128B
Alkuperäinen hinta oli: 1148,31 €.488,27 €Nykyinen hinta on: 488,27 €. (sis. ALV)
Korkealaatuinen kaupallinen takapöytäjääkaappi, jossa laadukas kompressori ja digitaalinen termostaatti. Erittäin tilaa säästävä tiskin alle sijoitettava olutkaappi. Tämä pieni baarijääkaappi on ammattilaisten catering-käyttöön.
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 520 mm |
| Korkeus | 850 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 48 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 138 litraa (netto) / 148 litraa (brutto) |
| Ovet / Laatikot | 1 saranoitu ovi (itse sulkeutuva) |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 180W |
| Hyllyt | 2 säädettävää |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Jäähdytys | Staattinen |
| Kylmäaine | R600a |
| Lämpötila | +2°C – +8°C |
| Ohjaimet | Digitaalinen lämpötilansäätö LED-näytöllä |
| Valaistus | Vaakasuora LED |
| Lukko | Kyllä |
| Virrankulutus | 1,5 kWh/24h |
| Mitat (sisätilat) | 520x385x700 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Juomajääkaappi Kaksiosainen Ovi 745 litraa Valaistu yläpaneeli | Adexa SC760FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2776,10 €.1193,73 €Nykyinen hinta on: 1193,73 €. (sis. ALV)Juomajääkaappi Yksi ovi 338 litraa yläpaneeli | Adexa SC380FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1739,88 €.737,89 €Nykyinen hinta on: 737,89 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1500x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5047,71 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pohja LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4194,55 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone 50kg/24h Ruostumaton teräs Digitaaliset säätimet | Adexa CIM50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1009,30 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Musta lankahylly Adexa-pullokylmälaukkuun CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 98,64 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 100 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW100B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1197,96 €.509,97 €Nykyinen hinta on: 509,97 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs Kaareva etuosa | Adexa CW160R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton teräs Tasainen etuosa | Adexa CW160B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Pystykkylmäkaappi 238 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL238B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2018,89 €.868,13 €Nykyinen hinta on: 868,13 €. (sis. ALV)Rautalankahylly Adexa Pizza & Bakery -tiskijääkaappeihin, joiden syvyys on 800 mm
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 72,15 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Valkoinen lankahylly Adexa-pullonjäähdyttimeen CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 98,44 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)
