Kaupallinen pullonjäähdytin pystymalli 773 litraa Tuulettimella Kaksiosaiset saranoidut ovet Musta | Adexa LG805ABLACK
Alkuperäinen hinta oli: 4121,50 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)
Suuri kapasiteetti kaksilasinen pystymallinen näytekaappi. Helppo puhdistaa, vähän huoltoa vaativa korkealaatuinen jäähdytetty pullonjäähdytin, ihanteellinen monitoimijuomakaappina.
- Jäähdytysjärjestelmä: Suora tuuletinjäähdytys
- Automaattinen sulatus
- Ohjausjärjestelmä: Elektroninen
- Lasityyppi: Saranoidut ovet
- Oven kehys, ovenkahvan materiaali: PVC
- Lasityyppi: Karkaistu lasi
- Oven automaattinen sulkeutuminen: Valinnainen
- Lukko: Kyllä
- Säädettävät hyllyt (kpl): 8
- Pyörät (kpl): 4
- Sisävalo: 2 pystysuoraa
- Jännite/taajuus: 230V / 1 vaihe
- Lämpötila: +2°C – +8°C
- Lämpötilan digitaalinen näyttö: Kyllä
- Max. ympäristön lämpötila: +38°C
- Ulkokuori: Esimaalattu teräs
- Sisäkuori: Esimaalattu alumiini
- Kondensaattori: Alhaalla tuuletinjäähdytys
- Haihdutin: Kuparisiivet
- Haihduttimen tuuletin: 14W neliötuuletin
Asiakirjat
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 597 mm |
| Korkeus | 1985 mm |
| Leveys | 1120 mm |
| Paino | 135 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 773 litraa (800-900 tölkkiä/pulloa) |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 500 W |
| Ovet | 2 saranoitua lasiovet |
| Sisältyy | 8 ruutua |
| Väri | Musta |
| Jäähdytys | Tuuletinjäähdytys |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | +2°C – +8°C |
| Ohjaimet | Sähköinen ohjaus digitaalisella lämpötilanäytöllä |
| Valaistus | LED |
| Virrankulutus | 1250 kWh/vuosi |
| Energialuokka | D |
| Mitat (sisätilat) | 910x595x1531 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Ammattimainen astianpesukorin kärry ylähyllyllä ruostumatonta terästä 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509T
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 560,63 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtaso Ruostumaton teräs Alahylly 2000x700x900mm | Adexa WT70200WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 636,16 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2094,62 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Näyttökaappijääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW160X
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1988,30 €.846,42 €Nykyinen hinta on: 846,42 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 652,54 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alahylly Ja Taustakoroke 1200x700x900/1000mm | Adexa DWT12070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 660,51 €.276,63 €Nykyinen hinta on: 276,63 €. (sis. ALV)Premium-kaupallinen työpöytä Ruostumatonta terästä Alaosa hylly 700x700x900mm | Adexa DWT7070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 505,97 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Raskaan sarjan Panini-kontaktigrilli, yksirivinen | Adexa MLP811
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 414,31 €.168,09 €Nykyinen hinta on: 168,09 €. (sis. ALV)Sivuruokailutuoli PU-nahkainen istuin Luonnollinen | Adexa GSYH003N
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 219,69 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttöjääkaappi 98 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL98B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1096,49 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)Verkkosuodatin Premium ruostumaton teräs & alumiini 470x470x10mm | Adexa SMF50501x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 180,18 €.70,42 €Nykyinen hinta on: 70,42 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 300 mm 3 viinilasia | Adexa WGA18500300B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 29,48 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)
