Ammattimainen myyntitiski pakastin yläosalla 4 ovea 2240x700x950mm | Adexa T227FBL4
Alkuperäinen hinta oli: 3172,41 €.1356,53 €Nykyinen hinta on: 1356,53 €. (sis. ALV)
Myyntitiski viilennin neljällä ruostumattomasta teräksestä valmistetulla umpinaisella ovella ja neljällä pyörällä. Tämä pöytäjääkaappi sisältää myös useita hyödyllisiä ominaisuuksia, jotka tekevät työstäsi ravintola-alan & ammattilais keittiössä huomattavasti helpompaa.
- Valmistettu kokonaan ruostumattomasta teräksestä.
- Säädettävät itse sulkeutuvat ovet
- Koko pituinen ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahva
- Digitaalinen termostaatti
- Ilmastoidulla jäähdytyksellä
- Automaattinen sulatus
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 950 mm |
| Leveys | 2240 mm |
| Paino | 120 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 546 litraa |
| Ovet / Laatikot | 4 ovea |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 528W |
| Pyörät | Kyllä |
| Hyllyt | 4 |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290 |
| Roiskesuoja/yläreuna | Kyllä |
| Lämpötila | -18 °C – -20 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Max lämpötila (huone) | +48°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (sisäosa) | Ruostumaton teräs |
| Virrankulutus | 7,46 kWh/24 h |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
1200lt Kaupallinen Pakastin Ruostumaton teräs Pystykaappi Kaksinkertaiset lasiovet Ilmastettu jäähdytys | Adexa F1200VGLASS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4164,29 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Ammattikäyttöön tarkoitettu jäähdytetty tiski, 2 lasiovea, syvyys 600 mm | Adexa RS21VG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2429,69 €.1030,93 €Nykyinen hinta on: 1030,93 €. (sis. ALV)Johdinhylly Adexa-jääkaappeihin ja -pakastimiin R1200/F1200
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 71,50 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Juomajääkaappi Kaksiosainen Ovi 745 litraa Valaistu yläpaneeli | Adexa SC760FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2776,10 €.1193,73 €Nykyinen hinta on: 1193,73 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4416,71 €.1899,19 €Nykyinen hinta on: 1899,19 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 885,57 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 212,53 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 100 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW100B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1197,96 €.509,97 €Nykyinen hinta on: 509,97 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 200 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs | Adexa CW200B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2137,37 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Rullakantinen Näyttöjäähdytyslevy jäärasialla GN1/1 Ruostumaton teräs | Adexa CRDIB1
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 269,64 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)Valkoinen lankahylly Adexa-pullonjäähdyttimeen CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 98,44 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)
