Ammattimainen tiskijääkaappi 3 lasiovella 1795x700x850mm | Adexa T187RG
Alkuperäinen hinta oli: 2649,89 €.1139,46 €Nykyinen hinta on: 1139,46 €. (sis. ALV)
Tiskijääkaappi, jossa kolme ruostumattomasta teräksestä valmistettua lasiovea ja 4 pyörää mukana. Tämä tasojääkaappi sisältää myös joukon hyödyllisiä ominaisuuksia, jotka tekevät työskentelystä ravintola-alan & ammattimaisen ravintolakeittiön arjessa huomattavasti helpompaa.
- Valmistettu kokonaan ruostumattomasta teräksestä.
- Itse sulkeutuvat ovet
- Kokopitkä ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahva
- Digitaalinen termostaatti
- Ilmastoitettu jäähdytys
- Automaattinen sulatus
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 850 mm |
| Leveys | 1795 mm |
| Paino | 100 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 403 litraa |
| Ovet / Laatikot | 3 lasiovet |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 290 W |
| Pyörät | Kyllä |
| Hyllyt | 3 |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290 |
| Roiskesuoja/yläreuna | Kyllä |
| Lämpötila | +2 °C – +8 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Max lämpötila (huone) | +48°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (sisäosa) | Ruostumaton teräs |
| Virrankulutus | 1,77 kWh/24h |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
1200lt Kaupallinen Pakastin Ruostumaton teräs Pystykaappi Kaksinkertaiset lasiovet Ilmastettu jäähdytys | Adexa F1200VGLASS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4164,29 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Adexa Bar-jäähdyttimen CW85 ylähylly
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 83,73 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1500x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5047,71 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1800CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5931,10 €.2550,39 €Nykyinen hinta on: 2550,39 €. (sis. ALV)Kakkutiski, kaareva etuosa 900x700x1200mm, 2 hyllyä, ruostumattomasta teräksestä valmistettu jalusta, LED | Adexa GN900CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pohja LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4194,55 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 100 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW100B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1197,96 €.509,97 €Nykyinen hinta on: 509,97 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs Kaareva etuosa | Adexa CW160R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 200 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs | Adexa CW200B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2137,37 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Näyttökaappijääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW160X
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1988,30 €.846,42 €Nykyinen hinta on: 846,42 €. (sis. ALV)Pystykkylmäkaappi 238 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL238B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2018,89 €.868,13 €Nykyinen hinta on: 868,13 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttöjääkaappi 98 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL98B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1096,49 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)
