Ammattikeittiön tiskijääkaappi yläosalla 3 ovea 1795x700x950mm | Adexa T187RBL3
Alkuperäinen hinta oli: 2493,51 €.1063,49 €Nykyinen hinta on: 1063,49 €. (sis. ALV)
Tiskijääkaappi, jossa on kolme ruostumattomasta teräksestä valmistettua kiinteää ovea ja 4 pyörää mukana. Tämä pöytäjääkaappi sisältää myös useita hyödyllisiä ominaisuuksia, jotka tekevät työstäsi cateringissa ja ammattimaisessa ravintolakeittiössä huomattavasti helpompaa.
- Valmistettu kokonaan ruostumattomasta teräksestä.
- Säädettävät itsestään sulkeutuvat ovet
- Koko pituinen ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahva
- Digitaalinen termostaatti
- Ilmastoitettu jäähdytys
- Automaattinen sulatus
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 950 mm |
| Leveys | 1795 mm |
| Paino | 100 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 403 litraa |
| Ovet / Laatikot | 3 ovea |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 290W |
| Pyörät | Kyllä |
| Hyllyt | 3 |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290 |
| Roiskesuoja/yläreuna | Kyllä |
| Lämpötila | +2 °C – +8 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Max lämpötila (huone) | +48°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (sisäosa) | Ruostumaton teräs |
| Virrankulutus | 1,77 kWh/24 h |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Adexa Bar-jäähdyttimen CW85 ylähylly
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 83,73 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Ammattikäyttöön tarkoitettu jäähdytetty tiski, 2 lasiovea, syvyys 600 mm | Adexa RS21VG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2429,69 €.1030,93 €Nykyinen hinta on: 1030,93 €. (sis. ALV)Juomajääkaappi Yksi ovi 338 litraa yläpaneeli | Adexa SC380FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1739,88 €.737,89 €Nykyinen hinta on: 737,89 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaarrettu etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1800C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 6062,96 €.2604,65 €Nykyinen hinta on: 2604,65 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 885,57 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Lukittava Minijääkaappi Lasiovella Musta 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 454,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Musta lankahylly Adexa-pullokylmälaukkuun CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 98,64 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton teräs Tasainen etuosa | Adexa CW160B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 200 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs | Adexa CW200B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2137,37 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Rautalankahylly Adexa Pizza & Bakery -tiskijääkaappeihin, joiden syvyys on 800 mm
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 72,15 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttöjääkaappi 98 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL98B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1096,49 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)Valkoinen lankahylly Adexa-pullonjäähdyttimeen CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 98,44 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)
