Ammattimainen myyntitiski pakastin yläosalla 3 ovea 1795x700x950mm | Adexa T187FBL3
Alkuperäinen hinta oli: 3028,50 €.1302,26 €Nykyinen hinta on: 1302,26 €. (sis. ALV)
Myyntitiski jäähdytin, jossa kolme ruostumattomasta teräksestä valmistettua kiinteää ovea ja 4 pyörää mukana. Tämä tasojääkaappi sisältää myös useita hyödyllisiä ominaisuuksia, jotka tekevät työstäsi cateringissa ja ammattimaisessa ravintolakeittiössä huomattavasti helpompaa.
- Valmistettu kokonaan ruostumattomasta teräksestä.
- Säädettävät itsestään sulkeutuvat ovet
- Koko pituinen ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahva
- Digitaalinen termostaatti
- Ilmastoidulla jäähdytyksellä
- Automaattinen sulatus
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 950 mm |
| Leveys | 1795 mm |
| Paino | 100 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 403 litraa |
| Ovet / Laatikot | 3 ovea |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 528W |
| Pyörät | Kyllä |
| Hyllyt | 3 |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290 |
| Roiskesuoja/yläreuna | Kyllä |
| Lämpötila | -18 °C – -20 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Max lämpötila (huone) | +48°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (sisäosa) | Ruostumaton teräs |
| Virrankulutus | 7,77 kWh/24 h |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Adexa Bar-jäähdyttimen CW85 ylähylly
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 83,73 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Juomajääkaappi Yksi ovi 338 litraa yläpaneeli | Adexa SC380FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1739,88 €.737,89 €Nykyinen hinta on: 737,89 €. (sis. ALV)Kakkutiski, kaareva etuosa 900x700x1200mm, 2 hyllyä, ruostumattomasta teräksestä valmistettu jalusta, LED | Adexa GN900CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pohja LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4194,55 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 885,57 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 212,53 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Lukittava Minijääkaappi Lasiovella Musta 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 454,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Musta lankahylly Adexa-pullokylmälaukkuun CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 98,64 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 200 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs | Adexa CW200B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2137,37 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Näyttökaappijääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW160X
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1988,30 €.846,42 €Nykyinen hinta on: 846,42 €. (sis. ALV)Rullakantinen Näyttöjäähdytyslevy jäärasialla GN1/1 Ruostumaton teräs | Adexa CRDIB1
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 269,64 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttöjääkaappi 98 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL98B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1096,49 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)
