Demo kaupallinen pizzauuni Sähkö 2 kammio 1+1 pizzaa x 30cm 400°C Digitaaliset säädöt 5.2kW 230V | Adexa PS442E
Alkuperäinen hinta oli: 728,43 €.303,76 €Nykyinen hinta on: 303,76 €. (sis. ALV)
| Syvyys | 470 mm |
| Korkeus | 495 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 36 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 2 x 350 mm pizzat |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 5200W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs / Alumiini |
| Lämpötila | +400°C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Valaistus | Kyllä |
| Kammioiden määrä | 2 |
| Mitat (kammio) | 2 x 400×400 mm |
| Lämpömittari | Kyllä |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Ammattilais työtaso ruostumatonta terästä Alahylly Reunalista 1800x600x900/1000mm | Adexa WT60180
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 667,90 €.282,05 €Nykyinen hinta on: 282,05 €. (sis. ALV)Ammattilaisen bain-marie 6xGN1/2 astioilla ja kansilla, tyhjennysventtiili | Adexa BR17045
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 529,61 €.216,94 €Nykyinen hinta on: 216,94 €. (sis. ALV)Ammattilaiskahvinkeitin kahdella suodattimella, manuaalitäyttö, 2×2,2 litran termoskannut | Adexa DRP386
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1400,76 €.585,95 €Nykyinen hinta on: 585,95 €. (sis. ALV)Ammattilaispizzauuni Sähkö 2 kammio 400x400mm 350°C Mekaaniset säädöt 3.9kW 230V | Adexa PS442
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 736,96 €.314,62 €Nykyinen hinta on: 314,62 €. (sis. ALV)B-LUOKAN Ammattimainen induktioliesi 8kW | Adexa AMCD801 B-LUOKKA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2284,58 €.976,67 €Nykyinen hinta on: 976,67 €. (sis. ALV)B-LUOKAN kaupallinen jääkaappi 685 litraa ruostumaton teräs yksiosainen ovi GN2/1 tuuletettu jäähdytys | Adexa R650V B GRADE
Available on backorder
Alkuperäinen hinta oli: 1640,60 €.705,46 €Nykyinen hinta on: 705,46 €. (sis. ALV)B-LUOKAN kaupallinen käsien ja astioiden pesuallas ruostumatonta terästä 1 altaalla roiskesuoja 1800x500x900mm pyöreät jalat | Adexa PSR18050 B-LUOKKA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1048,29 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen läpikulku työtasokaappi liukuovilla ruostumaton teräs 1600x700x850mm | Adexa VTC167SLS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1619,94 €.694,48 €Nykyinen hinta on: 694,48 €. (sis. ALV)Kaupallinen Slush-kone 3 x 15 litraa | Adexa XRJ15L3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4342,00 €.1844,93 €Nykyinen hinta on: 1844,93 €. (sis. ALV)Musta Terästuoli Mustalla Vinyylityynyllä & Mustalla Selkänojalla | Adexa GS694BSBB_bgrade
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 189,39 €.75,84 €Nykyinen hinta on: 75,84 €. (sis. ALV)Työtasolle tarkoitettu kylmäkaappi 58 litraa 2 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL58B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 984,50 €.423,15 €Nykyinen hinta on: 423,15 €. (sis. ALV)
