Työtasolle tarkoitettu kylmäkaappi 58 litraa 2 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL58B
Alkuperäinen hinta oli: 984,50 €.423,15 €Nykyinen hinta on: 423,15 €. (sis. ALV)
Ammattilaiskäyttöön tarkoitettu viilennetty myyntikaappi, erinomainen kakkujen ja leivonnaisten esillepanoon kahviloissa, ravintoloissa tai kaupoissa. Erinomainen hinta-laatusuhde kylmälaitteelle. Täydellinen työtasolle sijoitettava kylmäkaappi kaupalliseen käyttöön.
Asiakirjat
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 368 mm |
| Korkeus | 810 mm |
| Leveys | 428 mm |
| Paino | 32 kg |
| Takuu | Ei takuuta. Ei palautuksia. |
| Kapasiteetti | 58 litraa |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 220W |
| Hyllyt | 2 |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | +2 °C – +12 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Valaistus | LED |
| Virrankulutus | 804 kWh/vuosi |
| Näyttöalue (m²) | 0,6 |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Ammatillinen induktioliesi lattiamalli 4 x 3.5kW | Adexa CX140D
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1799,56 €.759,60 €Nykyinen hinta on: 759,60 €. (sis. ALV)Ammattilais työtaso ruostumatonta terästä Alahylly Reunalista 1800x600x900/1000mm | Adexa WT60180
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 667,90 €.282,05 €Nykyinen hinta on: 282,05 €. (sis. ALV)Ammattilaiskahvinkeitin kahdella suodattimella, manuaalitäyttö, 2×2,2 litran termoskannut | Adexa DRP386
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1400,76 €.585,95 €Nykyinen hinta on: 585,95 €. (sis. ALV)Ammattilaispizzauuni Sähkö 2 kammio 400x400mm 350°C Mekaaniset säädöt 3.9kW 230V | Adexa PS442
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 736,96 €.314,62 €Nykyinen hinta on: 314,62 €. (sis. ALV)Ammattimainen induktioliesitaso pöytä- tai lattiamalli 4 x 3,5 kW | Adexa CX140A
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Ammattimainen kaasuliesi 36 poltinta 24 kW GN2/1 kaasu-uuni 8 kW | Adexa Hotmax 700 GR763
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4542,90 €.1953,46 €Nykyinen hinta on: 1953,46 €. (sis. ALV)B-LUOKAN Ammattikäyttöinen Tasainen Paistolevy 730x470x240mm 4.4kW Sähkö | Adexa HEG820 B-LUOKKA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 447,92 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)B-LUOKAN kaupallinen jääkaappi 685 litraa ruostumaton teräs yksiosainen ovi GN2/1 tuuletettu jäähdytys | Adexa R650V B GRADE
Available on backorder
Alkuperäinen hinta oli: 1640,60 €.705,46 €Nykyinen hinta on: 705,46 €. (sis. ALV)B-LUOKAN kaupallinen käsien ja astioiden pesuallas ruostumatonta terästä 1 altaalla roiskesuoja 1800x500x900mm pyöreät jalat | Adexa PSR18050 B-LUOKKA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1048,29 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen kylmäjuomien annostelija 3 x 16 litraa | Adexa LSJ16LX3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1281,05 €.542,54 €Nykyinen hinta on: 542,54 €. (sis. ALV)Kaupallinen ruoanlämmitin 3 laatikkoa 3kW | Adexa HW83
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2280,84 €.976,67 €Nykyinen hinta on: 976,67 €. (sis. ALV)Kaupallinen Slush-kone 3 x 15 litraa | Adexa XRJ15L3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4342,00 €.1844,93 €Nykyinen hinta on: 1844,93 €. (sis. ALV)
