Kaupallinen kaksisuodatin kahvinkeitin manuaalinen täyttö 4 lasikannua 4 lämpölevyä | Adexa CBD02B1
Alkuperäinen hinta oli: 1034,53 €.444,85 €Nykyinen hinta on: 444,85 €. (sis. ALV)
Valmista herkullista kahvia asiakkaillesi tai vierailijoillesi ammattimaisella kaksisuodatin kahvinkeittimellä. Tämä ravintola-alan kaksinkertainen manuaalinen ja automaattinen täyttölaite on suunniteltu julkisiin tiloihin, joissa ihmiset tarvitsevat erinomaista kahvia helposti, kätevästi ja nopeasti, kuten toimistoissa, kokoushuoneissa, klubeissa, baareissa ja ravintoloissa. Modernin virtaviivaisen muotoilun ansiosta se tuo täysin uuden mukavuuden ja ylellisyyden tunteen kaupallisiin kahvinkeittimiin. Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 402 mm |
| Korkeus | 452 mm |
| Leveys | 403 mm |
| Paino | 19 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 4 x 1,8 litraa (ruukut) |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 2 x 2020W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs & Ruostumaton teräs kahvipidike |
| Mukana | 4 ruukkua |
| Tuotanto | Jopa 30 litraa tunnissa |
| Lämpötila | +92 – +96 °C |
| Keittoaika | 6–7 minuuttia |
| Vesiliitäntä | Manuaalinen täyttö |
| Kapasiteetti (säiliö) | 2 x 1,8 litraa |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Ammattimainen tehosekoitin äänikotelolla 1,5 litraa 1500W Sähköinen ohjaus | Adexa E7
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 821,81 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Mausteteline sisältäen 3xGN1/6-100mm astiaa kannella, muovia | Adexa CHP06B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 115,97 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Karahvi/Kahvikannun Lämmitin 4 levyä | Adexa DWS4U
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 67,61 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone 50kg/24h Ruostumaton teräs Digitaaliset säätimet | Adexa CIM50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 986,35 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 550,34 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Kaupallinen Pumpattava Termoskannu 5 litraa | Adexa APB050
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 157,13 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Koristeluvati / Maustelokero kansilla ja 4 osastolla | Adexa CHA003
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 26,47 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Koristeluvati / Mausteteline kannella, 5 osastoa | Adexa CHA002
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 34,36 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahvinsuodatinpidike Adexa-kahvinkeittimille | Adexa CFS01
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 87,10 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahvinsuodatinpidike Adexa-kahvinkeittimille | Adexa NUB047
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 85,34 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Teollinen Jäähiutalekone 100 kg/24 h 60 kg säiliö | Adexa FIM100
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 3678,84 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 400mm 20 viinilasille | Adexa WGA58500400B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 44,95 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)
