Kaupallinen kaksisuodatin kahvinkeitin käsitäyttö 2 tyhjiöastiaa | Adexa CBD02A2
Alkuperäinen hinta oli: 1627,66 €.651,07 €Nykyinen hinta on: 651,07 €. (sis. ALV)
Valmista herkullista kahvia asiakkaillesi tai vieraille ammattimaisella kaksisuodatin kahvinkeittimellä. Tämä ravintola-alan kaksoiskäsikäyttöinen ja automaattitäyttöinen kone on suunniteltu julkisiin tiloihin, joissa ihmiset tarvitsevat erinomaista kahvia helposti, kätevästi ja nopeasti, kuten toimistoissa, kokoushuoneissa, klubeilla, baareissa ja ravintoloissa. Modernilla virtaviivaisella muotoilullaan se tuo täysin uuden mukavuuden ja ylellisyyden tunteen kaupallisiin kahvinkeittimiin. Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 402 mm |
| Korkeus | 552 mm |
| Leveys | 403 mm |
| Paino | 20 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 2 x 2 litraa (termoskannut) |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 2 x 2020W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs & Ruostumaton teräs kahvipidike |
| Mukana | 2 tyhjiökattilaa |
| Tuotanto | Jopa 30 litraa tunnissa |
| Lämpötila | +92 – +96 °C |
| Keittoaika | 6–7 minuuttia |
| Vesiliitäntä | Manuaalinen täyttö |
| Kapasiteetti (säiliö) | 2 x 1,8 litraa |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Jäähdytetty Maustepidike, sisältää 2xGN1/6-150mm astiaa kannella, muovia | Adexa CHP04BD2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 101,34 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Maustepidin, sisältää 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm astiat kannella, muovi | Adexa CHP06BD3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 97,43 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäätelölasta Alumiini | Adexa ICAP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 7,15 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone 50kg/24h Ruostumaton teräs Digitaaliset säätimet | Adexa CIM50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 986,35 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen Kaksinkertainen Suodatinkahvinkeitin Käsitäyttö 2 lasikannua 4 lämpölevyä | Adexa RB286X2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 514,85 €.303,76 €Nykyinen hinta on: 303,76 €. (sis. ALV)Kaupallinen Pumpattava Termoskannu 2,2 litraa | Adexa AP022
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 70,51 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Kaupallinen Pumpattava Termoskannu 5 litraa | Adexa APB050
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 157,13 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Koristeluvati / Mausteteline kannella, 5 osastoa | Adexa CHA002
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 34,36 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Muovinen Kahvisuodatinpidike Adexa kahvinkeittimille | Adexa CFPC
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 32,30 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Teollinen Jäähiutalekone 100 kg/24 h 60 kg säiliö | Adexa FIM100
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 3678,84 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Viinilasinpidike Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 300 mm 15 viinilasia | Adexa WGA58500300B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 65,39 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 400mm 20 viinilasille | Adexa WGA58500400B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 44,95 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)
