Kaksinkertainen kaupallinen suodatinkahvinkeitin manuaalinen täyttö 2 termoskannua | Adexa CBD02B3
Alkuperäinen hinta oli: 1438,37 €.618,50 €Nykyinen hinta on: 618,50 €. (sis. ALV)
Valmista herkullista kahvia asiakkaillesi tai vieraille ammattimaisella kaksisuodattimella varustetulla kahvinkeittimellä. Tämä catering-kaksoiskahvinkeitin, jossa on sekä manuaalinen että automaattinen täyttö, on suunniteltu julkisiin tiloihin, joissa ihmiset tarvitsevat erinomaista kahvia helposti, kätevästi ja nopeasti, kuten toimistoihin, kokoushuoneisiin, klubeille, baareihin ja ravintoloihin. Modernin virtaviivaisen muotoilun ansiosta se tuo täysin uudenlaisen mukavuuden ja ylellisyyden tunteen kaupallisiin kahvinkeittimiin.
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 402 mm |
| Korkeus | 612 mm |
| Leveys | 403 mm |
| Paino | 9 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 2 x 2,5 litraa (ilmakannut) |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 2 x 2020 W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs & ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahviteline |
| Sisältyy | 2 ilmapulloa |
| Valmistus | Jopa 30 litraa tunnissa |
| Lämpötila | +92 – +96 °C |
| Uuttoaika | 6–7 minuuttia |
| Vesiliitäntä | Manuaalitäyttö |
| Kapasiteetti (säiliö) | 2 x 1,8 litraa |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Adexa E5 – Kannu Blenderille | Adexa E5JUG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 189,68 €.75,84 €Nykyinen hinta on: 75,84 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Maustepidin, sisältää 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm astiat kannella, muovi | Adexa CHP06BD3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 121,55 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Mausteteline sisältäen 1xGN1/6+3xGN1/9-150mm säiliöt kannella Muovi | Adexa CHP06BD2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 124,25 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 885,57 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 212,53 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Kaupallinen Pumpattava Termoskannu 2,2 litraa | Adexa AP022
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 82,53 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Kaupallinen Pumpattava Termoskannu 5 litraa | Adexa APB050
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 125,26 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Kaupallinen suodatinkahvikone Automaattitäyttöinen 2,5 litran ilmalla suljettava termos | Adexa RP286BV
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1195,41 €.509,97 €Nykyinen hinta on: 509,97 €. (sis. ALV)Koristeluvati / Maustelokero kansilla ja 4 osastolla | Adexa CHA003
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 43,32 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Monitoiminen jäänkauha alumiinia 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 14,82 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Nopeuskaide Ruostumaton teräs Kaksois 795x210x240mm | Adexa SRD8021
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 154,50 €.59,56 €Nykyinen hinta on: 59,56 €. (sis. ALV)Nopeuskaide Ruostumatonta terästä Yksittäinen 1050x105x135mm | Adexa SRS10510
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 99,32 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)
