Kaupallinen Kaksisuodatin Kahvinkeitin Manuaalinen tai Automaattinen Täyttö 4 Lasikannua 4 Lämpölevyä | Adexa CBD02A1
Alkuperäinen hinta oli: 875,06 €.542,54 €Nykyinen hinta on: 542,54 €. (sis. ALV)
Valmista herkullista kahvia asiakkaillesi tai vieraille ammattimaisella kaksisuodatin kahvinkeittimellä. Tämä catering-kaksois manuaalinen ja automaattinen täyttökone on suunniteltu julkisiin tiloihin, joissa ihmiset tarvitsevat valmistaa erinomaista kahvia helposti, kätevästi ja nopeasti, kuten toimistoissa, kokoushuoneissa, klubeissa, baareissa ja ravintoloissa. Modernilla virtaviivaisella muotoilullaan se tuo täysin uuden mukavuuden ja ylellisyyden tunteen kaupallisiin kahvinkeittimiin. Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 402 mm |
| Korkeus | 552 mm |
| Leveys | 403 mm |
| Paino | 7 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 4 x 1,8 litraa (ruukut) |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 2 x 2020W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs & Ruostumaton teräs kahvipidike |
| Mukana | 4 ruukkua |
| Tuotanto | Jopa 30 litraa tunnissa |
| Lämpötila | +92 – +96 °C |
| Keittoaika | 6–7 minuuttia |
| Vesiliitäntä | Manuaalinen täyttö tai verkkoon kytketty |
| Kapasiteetti (säiliö) | 2 x 1,8 litraa |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Jäähdytetty maustepidike, sisältää 1xGN1/3+1xGN1/6-100mm säiliöt kannella, muovia | Adexa CHP06B3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 115,97 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Maustepidin, sisältää 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm astiat kannella, muovi | Adexa CHP06BD3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 97,43 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäähdytetty mausteteline, sisältää 3 kpl GN1/9-100mm muovisia astioita kannella | Adexa CHP04B3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 49,16 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)Jäätelöastia 5 litraa Ruostumatonta terästä | Adexa WH1312CT
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 46,15 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Jäätelölasta Alumiini | Adexa ICAP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 7,15 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Kaupallinen Pumpattava Termoskannu 2,2 litraa | Adexa AP022
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 70,51 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Koristeluvati / Maustelokero kansilla ja 4 osastolla | Adexa CHA003
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 26,47 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Koristeluvati / Mausteteline kannella, 5 osastoa | Adexa CHA002
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 34,36 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Muovinen Kahvisuodatinpidike Adexa kahvinkeittimille | Adexa CFPC
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 32,30 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahvinsuodatinpidike Adexa-kahvinkeittimille | Adexa NUB047
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 85,34 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Teollinen Jäähiutalekone 100 kg/24 h 60 kg säiliö | Adexa FIM100
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 3678,84 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 300 mm 3 viinilasia | Adexa WGA18500300B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 15,78 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)
