Kaupallinen Jäähdytetty Työtaso 1 ovi 2 laatikkoa Syvyys 700mm | Adexa 2DRG21V
Alkuperäinen hinta oli: 1554,48 €.1150,31 €Nykyinen hinta on: 1150,31 €. (sis. ALV)
Työtasojääkaappi, jossa on yksi ruostumattomasta teräksestä valmistettu täysovi ja kaksi laatikkoa sekä 4 pyörää mukana. Tämä ravintolatyötason jääkaappi sisältää myös joukon hyödyllisiä ominaisuuksia, jotka tekevät catering- ja ammattikeittiössä työskentelystä huomattavasti helpompaa. Lämpötila-alue +2 – +8 °C CFC-vapaa kylmäaine ja vaahto Koko rakenne sisä- ja ulkopuolelta ruostumatonta terästä AISI 304, pyöristetyt sisäreunat helpottavat puhdistusta Eristys 60 mm paksuus Tuulettimella varustettu jäähdytyslokero parantaa ilman kiertoa Automaattinen sulatus ja kondenssiveden automaattinen haihdutus Elektroninen termostaatti ja digitaalinen LED-lämpötilanäyttö tarkkaan ohjaukseen ja helppoon lukemiseen Itse sulkeutuva ovi Magneettitiiviste voidaan vaihtaa ilman työkaluja Lämmityselementti piilotettu oven kehykseen kondensaation poistamiseksi Suunniteltu GN1/1-astioiden sijoittamiseen HC-kylmäaine 4 pyörää mukana Ulkomitat: 1360 x 700 x 860 mm Sisämitat: 795 x 580 x 560 mm Tilavuus: 314 litraa 1 hylly oven sisällä Virtalähde: 230V / 1N / 50Hz Vakiovarusteena UK-pistoke Asiakirjat Klikkaa tästä ladataksesi CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus Katso ’Määrittely’ alta yksityiskohtaisia tietoja varten.
| Syvyys | 700mm |
| Korkeus | 860 mm |
| Leveys | 1360 mm |
| Paino | 100 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 282 litraa |
| Ovet / Laatikoita | 1 ovi & 2 laatikkoa |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 275W |
| Pyörät | Kyllä |
| Hyllyt | 1 |
| Jäähdytys | Tuuletettu |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | +2 °C – +8 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Max lämpötila (huone) | +48°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (sisäpuoli) | Ruostumaton teräs |
| Mitat (laatikot) | 304x525x310 mm (sisäpuoli) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Baarijääkaappi 3 saranoitua ovea 312 litraa Musta | Adexa BC03PP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1183,75 €.651,07 €Nykyinen hinta on: 651,07 €. (sis. ALV)Kaupallinen friteerauskeittimet Yksisähköinen 10 litra 2,5 kW Pöytätaso | Adexa WHCDFS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 77,36 €.59,56 €Nykyinen hinta on: 59,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Ylähylly 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1166,40 €.466,56 €Nykyinen hinta on: 466,56 €. (sis. ALV)Kuittiteline / Laskupidike 32” 800x60x20mm | Adexa ABH032
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 50,48 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Laiteteline/Matala pöytä, jossa on 3 sivun reunusta 1800x760x600mm | Adexa ES41876180
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1014,88 €.314,62 €Nykyinen hinta on: 314,62 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 159,85 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 774,86 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Ei alapaneelia Koroke 1400x600x980/1080mm | Adexa DW14060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 341,84 €.157,24 €Nykyinen hinta on: 157,24 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alahylly Ja Taustakoroke 1200x700x900/1000mm | Adexa DWT12070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 493,98 €.276,63 €Nykyinen hinta on: 276,63 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1000x700x900mm | Adexa DWT10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 361,58 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Pohjahylly 1200x700x900mm | Adexa DWT12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 347,70 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Tilauspidike / Laskupidike 18” 450x60x20mm | Adexa ABH018
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 19,15 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)
