Näyttöjääkaappi 200 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs Tasainen etuosa | Adexa CW200
Alkuperäinen hinta oli: 2138,38 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)
Ammattilaisjäähdytetty myyntijääkaappi, erinomainen kakkujen ja leivonnaisten esillepanoon kahviloissa, ravintoloissa tai kaupoissa. Erinomainen hinta-laatusuhde jäähdytettyyn näyttöyksikköön. Täydellinen tiskipöydälle sopiva näyttojääkaappi kaupalliseen käyttöön.
Asiakirjat
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 568 mm |
| Korkeus | 686 mm |
| Leveys | 1220 mm |
| Paino | 92 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 200 litraa |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 300W |
| Hyllyt | 2 |
| Väri | Ruostumaton teräs & musta |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | +2 °C – +12 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Valaistus | LED |
| Virrankulutus | 1358 kWh/vuosi |
| Näyttöalue (m²) | 1,53 |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Ammattimainen astianpesukorin kärry ylähyllyllä ruostumatonta terästä 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509T
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 560,63 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Jäätelölasta Alumiini | Adexa ICAP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 14,92 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Kaupallinen Kaaripylväs Strip-lämmittimellä ja Valaistuksella 600mm | Adexa XDHHB6001T
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 406,44 €.162,67 €Nykyinen hinta on: 162,67 €. (sis. ALV)Kaupallinen Tasogrilli Sileä/Uritettu 730x500x230mm 4,4kW Sähkö | Adexa FT822
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 906,71 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtaso Ruostumaton teräs Alahylly 2000x700x900mm | Adexa WT70200WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 636,16 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 303,06 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 652,54 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1000x700x900mm | Adexa DWT10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 586,76 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 561,17 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Verkkosuodatin Premium ruostumaton teräs & alumiini 470x245x10mm | Adexa SMF50251x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 112,85 €.43,28 €Nykyinen hinta on: 43,28 €. (sis. ALV)Verkkosuodatin Premium ruostumaton teräs & alumiini 470x470x10mm | Adexa SMF50501x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 180,18 €.70,42 €Nykyinen hinta on: 70,42 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 300 mm 3 viinilasia | Adexa WGA18500300B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 29,48 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)
