1200lt kaupallinen pakastin ruostumatonta terästä pystysuuntainen kaappi kaksoisovi tuuletettu jäähdytys | Adexa F1200V
Alkuperäinen hinta oli: 3364,24 €.1682,13 €Nykyinen hinta on: 1682,13 €. (sis. ALV)
Erinomainen laatuinen kahden oven pystysuora kaupallinen pakastin, joka tarjoaa erittäin anteliaan käytettävissä olevan kylmäsäilytyskapasiteetin, raskaan käytön pyörät siirrettävyyteen ja käyttäjäystävälliset hallintalaitteet tarkkaan lämpötilan säätöön. Tämä kahden oven ammattilaispakastin edulliseen hintaan. Ulkomitat (LxSxK): 1340 x 845 x 2000 mm Sisämitat (LxSxK): 1220 x 680 x 1380 mm Kapasiteetti: 1173 litraa Lämpötila: -18C -20C Virransyöttö: 230V / 1N / 50Hz Tuuletettu jäähdytys Manuaalinen sulatus CFC-vapaa kylmäaine ja vaahto Pyöreät sisäreunat helpottavat puhdistamista Eristys 60 mm paksu parempaan energiatehokkuuteen Elektroninen termostaatti ja digitaalinen LED lämpötilanäyttö tarkkaan ohjaukseen ja helppoon lukemiseen Itse sulkeutuva ovi Magneettitiiviste voidaan vaihtaa ilman työkaluja Lämmityselementti piilotettu oven kehykseen poistaen kaiken kondensaation Materiaali (ulkopuoli): Ruostumaton teräs 430 Materiaali (sisäpuoli): Kohokuvioitu alumiini HC-kylmäaine Asiakirjat Napsauta tästä ladataksesi Käyttöohjeet Napsauta tästä ladataksesi Energiatodistukset Napsauta tästä ladataksesi Tekninen piirustus Napsauta tästä ladataksesi CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus Katso kohdasta ’Määrittely’ lisätietoja.
| Syvyys | 810 mm |
| Korkeus | 2010mm |
| Leveys | 1340 mm |
| Paino | 185 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 1200 litraa (brutto) / 891 litraa (netto) |
| Ovet / Laatikoita | 2 ovea |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 710W |
| Tarjotin/Ritilän koko | GN2/1 tai 2xGN1/1 |
| Hyllyt | 6 sisältyy |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Jäähdytys | Tuuletettu |
| Sulatus | Ohjekirja |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | -18 – -20 °C |
| Max lämpötila (huone) | +43 °C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Eristys | 60 mm |
| Lukko | Kyllä |
| Materiaali (sisäpuoli) | Ruostumaton teräs |
| Energialuokka | D |
| Mitat (sisäosa) | 1220x680x1390 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Adexa Bar-jäähdyttimen CW85 ylähylly
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 43,81 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Jäähdytetty tarjoilulinjaston valmistelevä yläosa 1500mm 6xGN1/3 Syvyys 380mm Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kansi | Adexa GA515
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 859,81 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)Jäähdytetty tarjoilupöytä Valmistelutaso 1200mm 4xGN1/3 Syvyys 380mm Lasikansi | Adexa GT512
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1084,97 €.412,29 €Nykyinen hinta on: 412,29 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1800CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 3643,40 €.2550,39 €Nykyinen hinta on: 2550,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4452,29 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaarrettu etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1800C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 3830,37 €.2604,65 €Nykyinen hinta on: 2604,65 €. (sis. ALV)Lankahylly Adexa-jääkaappeihin ja -pakastimiin R1200/F1200
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 81,84 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton teräs Tasainen etuosa | Adexa CW160B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1922,21 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1637,61 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Näyttökaappijääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW160X
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2170,32 €.846,42 €Nykyinen hinta on: 846,42 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttökaappi 58 litraa 2 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL58B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 550,13 €.390,58 €Nykyinen hinta on: 390,58 €. (sis. ALV)Valkoinen lankahylly Adexa-pullonjäähdyttimeen CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 54,08 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)
