Pizza-valmistuspöytä/tiski 3 ovea Graniittitaso Jäähdytetty Laskuritason näyttö 9xGN1/3 Syvyys 150mm | Adexa PZ36+PT36
Alkuperäinen hinta oli: 2427,53 €.1844,93 €Nykyinen hinta on: 1844,93 €. (sis. ALV)
Korkealaatuinen ruostumattomasta teräksestä valmistettu pizzan valmistuspöytä, jossa on 3 ovea ja yksi hylly per ovi. Graniittinen työskentelytaso, ilmastoitu jäähdytys ja automaattinen sulatus. Lämpötila-alue +2 – +8 °C ja digitaalinen näyttö. Mukana jäähdytetty valmistusyksikkö, johon mahtuu 9xGN1/3-astiat (astiat eivät sisälly hintaan). Tässä myyntihinnassa tämä pizzatiski on todellinen löytö! CFC-vapaa kylmäaine ja eristekumi. Täysin ruostumattomasta AISI 304-teräksestä valmistettu sisä- ja ulkorakenne. Elektroninen termostaatti ja digitaalinen LED-lämpötilanäyttö tarkkaan hallintaan ja helppoon lukemiseen. Automaattinen sulatus ja kondenssiveden automaattinen haihdutus. Magneettitiiviste voidaan vaihtaa ilman työkaluja. Pohja pyöristetyillä reunoilla helpottaa puhdistamista. Vakiona UK-pistoke asennettuna. 230V / 1 vaihe. Pyörät sisältyvät toimitukseen. Dokumentit: Klikkaa tästä ladataksesi käyttäjäohje; Klikkaa tästä ladataksesi käyttäjäohje (valmistustaso); Klikkaa tästä ladataksesi tekninen piirustus; Klikkaa tästä ladataksesi räjäytyskuva; Klikkaa tästä ladataksesi varaosaluettelo; Klikkaa tästä ladataksesi CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus. Katso ’Määrittelyt’ alta tarkempia tietoja varten.
| Syvyys | 800 mm |
| Korkeus | 850 mm |
| Leveys | 2025 mm |
| Paino | 302 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 580 litraa |
| Ovet / Laatikoita | 3 ovea |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 350W |
| Tarjotin/Ritilän koko | GN1/3 (tarjoilulinja) / 600x400mm (ovet) |
| Hyllyt | 1 per ovi |
| Jäähdytys | Tuuletettu |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | +2 °C – +8 °C |
| Työtaso | Graniitti |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Valaistus | Kyllä |
| Max lämpötila (huone) | +48 °C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Leveys (palvelutiski) | 2000 mm |
| Syvyys (palvelutiski) | 395 mm |
| Korkeus (palvelutiski) | 435 mm |
| Paino (palvelutiski) | 68 kg |
| Lukko | Kyllä |
| Materiaali (sisäpuoli) | Ruostumaton teräs |
| Kapasiteetti (palvelutiski) | 9 x GN1/3 |
| Virtalähde (palvelutiski) | 230V / 1 vaihe |
| Teho (palvelutiski) | 220W |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Jäähdytetty tarjoilulinjaston valmistelevä yläosa 1500mm 6xGN1/3 Syvyys 380mm Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kansi | Adexa GA515
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 859,81 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)Jäähdytetty tarjoilupöytä Valmistelutaso 1200mm 4xGN1/3 Syvyys 380mm Lasikansi | Adexa GT512
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1084,97 €.412,29 €Nykyinen hinta on: 412,29 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1500x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4429,62 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4452,29 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaarrettu etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1800C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 3830,37 €.2604,65 €Nykyinen hinta on: 2604,65 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 127,50 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Lukittava Minijääkaappi Lasiovella Musta 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 283,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 100 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW100B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 836,02 €.509,97 €Nykyinen hinta on: 509,97 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 200 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs | Adexa CW200B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1526,59 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Pystykkylmäkaappi 238 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL238B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1258,15 €.868,13 €Nykyinen hinta on: 868,13 €. (sis. ALV)Rautalankahylly Adexa Pizza & Bakery -tiskijääkaappeihin, joiden syvyys on 800 mm
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 57,45 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Valkoinen lankahylly Adexa-pullonjäähdyttimeen CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 54,08 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)
