967lt Kaupallinen Jääkaappi Ruostumaton teräs Pystymallinen kaappi Kaksiosainen ovi Ilmastoitunut jäähdytys | Adexa R800V
Alkuperäinen hinta oli: 3662,64 €.1465,06 €Nykyinen hinta on: 1465,06 €. (sis. ALV)
Kaksiosainen ammattimainen pystymallinen jääkaappi alennusmyyntihintaan. 3 hyllyä kummallekin ovelle Ulkoiset mitat (LxSxK): 1340 x 700 x 2000 mm Sisäiset mitat (LxSxK): 1220 x 570 x 1380 mm Tilavuus: 967 litraa Lämpötila: +2°C – +8°C Virtalähde: 230V / 1N / 50Hz Ilmastoitunut jäähdytys Automaattinen sulatus CFC-vapaa kylmäaine ja vaahto Pyöristetyt sisäreunat helppoa puhdistamista varten Eristys 60 mm paksuus paremman energiatehokkuuden takaamiseksi Sähköinen termostaatti ja digitaalinen LED-lämpötilanäyttö tarkkaa ohjausta ja helppoa lukemista varten Itse sulkeutuva ovi Magneettitiiviste voidaan vaihtaa ilman työkaluja Lämmityselementti piilotettu oven kehykseen kondensaation poistamiseksi Materiaali (ulko): Ruostumaton teräs HC kylmäaine Asiakirjat Napsauta tästä ladataksesi käyttöohje Napsauta tästä ladataksesi energiamerkintä Katso kohta ’Tekniset tiedot’ tarkempaa tietoa varten.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 2000 mm |
| Leveys | 1340 mm |
| Paino | 160 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 967 litraa |
| Ovet / Laatikoita | 2 ovea |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 450W |
| Pyörät | Kyllä |
| Jäähdytys | Tuuletettu |
| Sulatus | Automaattinen |
| Lämpötila | +2 – +8 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Max lämpötila (huone) | +43°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Eristys | 60 mm |
| Max kuorma | 25 kg per hylly |
| Kylmäaine | R290 |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 274,78 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa Hylly 1000x700x900mm | Adexa WT70100WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 378,80 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1800x700x900mm | Adexa WT70180WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 433,95 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Kuittiteline / Laskupidike 32” 800x60x20mm | Adexa ABH032
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 50,48 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 159,85 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 774,86 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Ei alapaneelia Koroke 1400x600x980/1080mm | Adexa DW14060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 341,84 €.157,24 €Nykyinen hinta on: 157,24 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alahylly Ja Taustakoroke 1200x700x900/1000mm | Adexa DWT12070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 493,98 €.276,63 €Nykyinen hinta on: 276,63 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 379,65 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Alahylly Selkäosa 1000x700x900/1000mm | Adexa DWT10070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 430,16 €.249,49 €Nykyinen hinta on: 249,49 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Pohjahylly 1200x700x900mm | Adexa DWT12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 347,70 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium-työtila kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Ilman alahyllyä 1200x700x980mm | Adexa DW12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 173,77 €.135,54 €Nykyinen hinta on: 135,54 €. (sis. ALV)
