Saladette Avoin yläosa 2 ovea | Adexa SDT2
Alkuperäinen hinta oli: 994,66 €.596,80 €Nykyinen hinta on: 596,80 €. (sis. ALV)
Tämä korkealaatuinen kaupallinen salaattivalmistuspöytä on suunniteltu tarjoamaan erinomaista suorituskykyä kaikissa kiireisissä ravintola-alan toimipaikoissa. Kahdella ovella ja yhdellä hyllyllä per ovi se tarjoaa runsaasti säilytystilaa ja on ihanteellinen ravintoloille, leipomoille, lihakaupoille, herkkukaupoille, voileipäbaareille ja supermarketeille. Se on valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta teräksestä ja tarjoaa korkean tason ammattimaisen suorituskyvyn, luotettavuuden, tyylikkyyden ja erinomaisen vastineen rahalle. Sen sileä ruostumaton terästaso tarjoaa riittävästi tilaa pizzojen, voileipien ja salaattien valmistukseen. Helppo puhdistaa ruostumaton teräs sisäpuoli tarjoaa täydellisen ympäristön kaikkien valmistusruokien säilyttämiseen. Pyörät sisältyvät hintaan. Katso tarkat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 1000 mm |
| Leveys | 900 mm |
| Paino | 75 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 240 litraa |
| Ovet / Laatikoita | 2 ovea |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 204W |
| Tarjotin/Ritilän koko | 2 x GN1/1 + 3 x GN1/6 (ei sisälly) |
| Leikkuulauta (polyeteeni) | Kyllä |
| Kylmäaine | R600a |
| Lämpötila | 0 °C – 10 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Lukko | Kyllä |
| Materiaali (sisäpuoli) | Ruostumaton teräs |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 274,78 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Kaksipaikkainen Sähköinen Rasvakeitin 8+8 litraa 2,5+2,5kW Työtasomalli | Adexa WHCDFD
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 394,27 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Selkänoja 600x600x900/1000 mm | Adexa WT6060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 457,96 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Ylähylly 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1166,40 €.466,56 €Nykyinen hinta on: 466,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1800x700x900mm | Adexa WT70180WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 433,95 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 774,86 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Commercial Työpöytä Ruostumaton teräs Ilman alahyllyä Rintapelti 800x600x980/1080mm | Adexa DW8060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 152,68 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1000x700x900mm | Adexa DWT10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 361,58 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 379,65 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Premium-työpöytä kaupalliseen käyttöön, ruostumaton teräs, ei alaosaa, yläreuna 1000x700x980/1080 mm | Adexa DW10070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 282,85 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Alahylly Selkäosa 1000x700x900/1000mm | Adexa DWT10070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 430,16 €.249,49 €Nykyinen hinta on: 249,49 €. (sis. ALV)Premium-työtila kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Ilman alahyllyä 1200x700x980mm | Adexa DW12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 173,77 €.135,54 €Nykyinen hinta on: 135,54 €. (sis. ALV)
