Ammattimainen metallinen säilytyskaappi, 2 liukuovea, 900x400x1800mm, lukko, 4 säädettävää hyllyä, musta | Adexa SEFC11B
367,14 € Alkuperäinen hinta oli: 367,14 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)
Katso yksityiskohtaiset tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 400 mm |
| Korkeus | 1800 mm |
| Leveys | 900 mm |
| Paino | 44 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Asennus | Litteäpakattu |
| Ovet | 2 liukuovea |
| Hyllyt | 4 säädettävää |
| Materiaali | Epoksimaalattu kylmävalssattu teräslevy (0,7 mm) |
| Lukko | Kyllä |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
2×12 tason Joustava leveys Hylly/Kärry/Pannu/Itsepuhdistuva Kärry Ruostumaton Teräs | Adexa RTFT12D
In stock
Eksklusiivinen Joustolakana 90x200cm 100% Puuvillaa 300TC Valkoinen | Siexa FS902001
In stock
Kaupallinen Hylly-yksikkö 4-tasoinen 1000 kg 1800x600x1800 mm Jauhemaalattu teräs Musta | Adexa WH18060180A4
In stock
Kaupallinen Hyllystö 4 Taso 1000 kg 1500x600x1800 mm Jauhemaalattu Teräs Musta | Adexa WH15060180A4
In stock
Kaupallinen tarjoilu-/palvelu-/siivouskärry ruostumaton teräs 5 tasoa 810x460x1250mm | Adexa RST5C
In stock
Laminattu Neliöpöytälevy Harmaa 24×24″ | Adexa TT2424GREY
In stock
Laminoitu Neliöpöytälevy Valkoinen 30×30″ | Adexa TT3030WHITE
In stock
Pähkinäpuinen Tuoli Mustalla Vinyylityynyllä | Adexa GSW0005BLACKCUSHION
In stock
Sivuruokailutuoli PU-nahkainen istuin Luonnollinen | Adexa GSYH003N
In stock
Sivutuolituoli PU-nahkainen istuin Vaaleanruskea | Adexa GSYH003LB
In stock
Tyynynpäällinen 50×50 cm Valkoinen mustalla kuviolla | Siexa DPC50502
In stock
Tyynynpäällinen 50x50cm Valkoinen harmaalla painatuksella | Siexa DPC50503
In stock
