Ammattimainen astianpesuallas ruostumatonta terästä 1 altaalla, roiskesuojalla 800x600x900mm, neliöjalat | Adexa PSA8060
Alkuperäinen hinta oli: 607,52 €.254,92 €Nykyinen hinta on: 254,92 €. (sis. ALV)
Tämä on erinomainen hinta-laatusuhde ammattikäyttöön tarkoitettuun astianpesualtaaseen. Raskaan käytön kestävä, korkealaatuinen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu ammattiallas, joka täyttää elintarvikealan ja ravintola-alan korkeat laatuvaatimukset.
- Ruostumattoman teräksen rakenne
- Säädettävät jalat
- Valumisen estävä reuna
- Roiskesuoja
- Litistetty pakkaus
- Suuri altaan kulho
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 600 mm |
| Korkeus | 900 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 11 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kokoaminen | Purettu |
| Syvyys (altaan kuppi) | 480 mm |
| Korkeus (altaan kuppi) | 280 mm |
| Leveys (altaan kuppi) | 720 mm |
| Alahylly | Ei |
| Kulhon sijainti | Keskimmäinen |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Altaiden määrä | 1 |
| Roiskesuoja/yläreuna | Kyllä (40 mm) |
| Halkaisija | 3,5'' / 89 mm (viemärireikä) / 32 mm (hana-aukko) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Astianpesukoneen Koriteline Ruostumatonta Terästä 2×9 tasoa 1185x533x1700mm | Adexa RT5509D
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 666,49 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Ylähylly 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1086,28 €.466,56 €Nykyinen hinta on: 466,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1800x700x900mm | Adexa WT70180WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 781,60 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton Teräs 1800x600x850mm Yläreuna | Adexa VTC186SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1766,50 €.759,60 €Nykyinen hinta on: 759,60 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton teräs 2000x600x850mm Takaripa | Adexa VTC206SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1915,86 €.813,87 €Nykyinen hinta on: 813,87 €. (sis. ALV)Premium Commercial Work -pöytä Ruostumaton teräs Ei alahyllyä 1000x700x980mm | Adexa DW10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 313,35 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Ei alahyllyä 1400x600x965mm | Adexa DW14060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 352,32 €.146,38 €Nykyinen hinta on: 146,38 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 561,17 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Premium-kaupallinen työpöytä Ruostumatonta terästä Alaosa hylly 700x700x900mm | Adexa DWT7070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 505,97 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Varusteteline/Matalapöytä, jossa 3 sivulla korokereuna 1500x760x600mm | Adexa ES41876150
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 645,70 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Verkkosuodatin Premium ruostumaton teräs & alumiini 470x245x10mm | Adexa SMF50251x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 112,85 €.43,28 €Nykyinen hinta on: 43,28 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 300 mm 3 viinilasia | Adexa WGA18500300B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 29,48 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)
