Kaupallinen Pesuallas Ruostumaton teräs 1500x600x850mm 2 allasta vasemmalla, työtaso, roiskesuoja, aluskaappi | Adexa STT1560L
Alkuperäinen hinta oli: 1279,23 €.542,54 €Nykyinen hinta on: 542,54 €. (sis. ALV)
Tämä on erinomainen hinta-laatusuhde ammattilaisille tarkoitettu kaksialtainen catering-allas. Raskaan käytön kestävä, korkealaatuinen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu ammattilaisten allas, joka täyttää elintarvikepalvelu- ja ravintola-alan korkeat laatuvaatimukset. Ei sinkittyjä osia kuten markkinoiden halvoissa vaihtoehdoissa!
- Ruostumattoman teräksen runko
- 1 esiporattu hana-aukko per allas
- Säädettävät jalat
- Roiskeenestolevy 100mm
- Litistetty pakkaus
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 600 mm |
| Korkeus | Säädettävä 850-900 mm (+100 mm reunalista) |
| Leveys | 1500 mm |
| Paino | 20 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kokoaminen | Purettu |
| Syvyys (altaan kuppi) | 450 mm |
| Korkeus (altaan kuppi) | 300 mm |
| Leveys (altaan kuppi) | 450 mm |
| Alahylly | Kyllä |
| Kulhon sijainti | Vasen |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Altaiden määrä | 2 |
| Roiskesuoja/yläreuna | 100 mm |
| Halkaisija | 3,5'' / 89 mm (viemärireikä) / 32 mm (hana-aukko) |
| Valutustaso | Kyllä |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
2×12 tason Joustava leveys Hylly/Kärry/Pannu/Itsepuhdistuva Kärry Ruostumaton Teräs | Adexa RTFT12D
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 536,81 €.216,94 €Nykyinen hinta on: 216,94 €. (sis. ALV)Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 510,08 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly 800x700x900mm | Adexa WT7080WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 324,13 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa Takareuna 800x700x900/1000mm | Adexa WT7080
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 572,58 €.233,22 €Nykyinen hinta on: 233,22 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtaso Ruostumaton teräs Alahylly 2000x700x900mm | Adexa WT70200WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 636,16 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Kaupallinen työtaso Ruostumaton teräs Alahylly Selkäreuna 1400x700x900/1000 mm | Adexa WT70140
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 447,82 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton Teräs 1800x600x850mm Yläreuna | Adexa VTC186SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1766,50 €.759,60 €Nykyinen hinta on: 759,60 €. (sis. ALV)Metalliverkko suodatin alumiini 470x245x10mm | Adexa AMF50251x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 56,74 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 652,54 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alahylly Ja Taustakoroke 1200x700x900/1000mm | Adexa DWT12070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 660,51 €.276,63 €Nykyinen hinta on: 276,63 €. (sis. ALV)Premium-kaupallinen työpöytä Ruostumatonta terästä Alaosa hylly 700x700x900mm | Adexa DWT7070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 505,97 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Pohjahylly 1200x700x900mm | Adexa DWT12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 647,71 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)
