Kaupallinen pullonjäähdytin pystymalli 773 litraa Tuulettimella Kaksiosaiset saranalliset ovet Musta katosvalo | Adexa LG805BBLACK
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)
Suuri kapasiteetti kaksilasinen pystymallinen näyttökaappi. Helppo puhdistaa, vähän huoltoa vaativa korkealaatuinen jäähdytetty pullonjäähdytin, ihanteellinen monitoimijuomakaappina.
- Jäähdytysjärjestelmä: Suora tuuletinjäähdytys
- Automaattinen sulatus
- Ohjausjärjestelmä: Elektroninen
- Lasityyppi: Saranallinen ovi
- Oven kehys ja kahva materiaali: PVC
- Lasityyppi: Karkaistu lasi
- Oven automaattinen sulkeutuminen: Valinnainen
- Lukko: Kyllä
- Säädettävät hyllyt (kpl): 8
- Pyörät (kpl): 4
- Sisävalo: 2 pystysuoraa
- Jännite/taajuus: 230V / 1 vaihe
- Lämpötila: +2°C – +8°C
- Lämpötilan digitaalinen näyttö: Kyllä
- Max. ympäristön lämpötila: +38°C
- Ulkokuori: Esimaalattu teräs
- Sisäkuori: Esimaalattu alumiini
- Lauhdutin: Alhaalla tuuletinjäähdytys, johdin
- Haihdutin: Kuparisiivet
- Haihduttimen tuuletin: 14W neliötuuletin
Dokumentit
Katso lisätietoja kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 597 mm |
| Korkeus | 1985 mm |
| Leveys | 1170 mm |
| Paino | 135 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 773 litraa (800–900 tölkkiä/pulloa) |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 500W |
| Ovet | 2 saranoitua lasiovea |
| Sisältyy | 8 ruutua |
| Väri | Musta |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | +2°C – +8°C |
| Ohjaimet | Elektroninen ohjaus digitaalisella lämpötilanäytöllä |
| Valaistus | LED |
| Virrankulutus | 1250 kWh/vuosi |
| Energialuokka | B |
| Mitat (sisätilat) | 910x595x1531 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Jäätelölasta Alumiini | Adexa ICAP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 14,92 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Kaupallinen friteerauskeitin, yksi sähköinen, 16 litraa, 5 kW, vapaasti seisova | Adexa HEF161C
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 761,85 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Kaupallinen Tarjoilu/Palvelu/Keräilykärry Kaapilla, Ruostumattomasta Teräksestä, 3-tasoinen, 860x540x940mm | Adexa RST3AC
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 530,65 €.216,94 €Nykyinen hinta on: 216,94 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 200 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs | Adexa CW200B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2137,37 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Näyttökaappijääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW160X
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1988,30 €.846,42 €Nykyinen hinta on: 846,42 €. (sis. ALV)Poistokanavan katos Suodatin kahvalla ja kiskoilla Ruostumaton teräs 500x250x40mm | Adexa SCF50254HG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 43,80 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alahylly Ja Taustakoroke 1200x700x900/1000mm | Adexa DWT12070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 660,51 €.276,63 €Nykyinen hinta on: 276,63 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 561,17 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Side Dining Chair PU-nahkaistuin Vaaleanharmaa | Adexa GSYH003LG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 242,88 €.97,55 €Nykyinen hinta on: 97,55 €. (sis. ALV)Sivuruokailutuoli PU-nahkainen istuin Luonnollinen | Adexa GSYH003N
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 219,69 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Sivutuolituoli PU-nahkainen istuin Vaaleanruskea | Adexa GSYH003LB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 216,09 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttöjääkaappi 98 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL98B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1096,49 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)
