Juomajääkaappi Kaksiosainen Ovi 745 litraa Valaistu yläpaneeli | Adexa SC760FA
Alkuperäinen hinta oli: 3315,91 €.1193,73 €Nykyinen hinta on: 1193,73 €. (sis. ALV)
Täysikokoinen yksiosainen kaupallinen pullokylmiö baareille, kaupoille tai supermarketeille. Laite tarjoaa tyylikkään mustan ulkopinnan, kaksinkertaiset lasiovet sekä itsesulkeutuvan mekanismin. Etupaneelin tuuletusaukot mahdollistavat laitteen upottamisen olemassa olevaan kaupalliseen ympäristöön. Sisäpuoli on valaistu energiaystävällisillä LED-valoilla, ja peilattu sisäviimeistely korostaa tuotteen näyttävyyttä. 13 ampeerin pistokeliitäntä mahdollistaa helpon käytön. Huomaa: Käyttömelun vuoksi tämä tuote ei välttämättä sovellu kotitalouskäyttöön. Huurtumaton jäähdytysjärjestelmä, automaattinen sulatus Yleissetti, etupyörässä jarrutoiminto, helppo kiinnittää Tehokas kompressori nopealla jäähdytyksellä Elektroninen lämpötilansäätö Automaattinen kondenssiveden haihdutusjärjestelmä Automaattinen sulkemisjärjestelmä, lämmönsäästö ja energiankulutuksen vähentäminen Täysi LED-valaistus parantaa tuotteiden esillepanoa Hyllyjä voi säätää erikokoisille tuotteille Karkaistu lasi Muovilla pinnoitetut hyllyt Elektroninen lämpötilansäädin
| Syvyys | 616 mm |
| Korkeus | 1900 mm |
| Leveys | 1120 mm |
| Paino | 108 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 745 litraa |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Ovet | 2 saranoitua karkaistua lasiovea |
| Hyllyt | 8 |
| Väri | Musta |
| Jäähdytys | Tuulettimen jäähdytys |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R600a |
| Lämpötila | +1 °C – +10 °C |
| Valaistus | Täydet LED-valot |
| Materiaali (ulkopuoli) | Jauhemaalattu teräslevy |
| Energiankulutus | 975 kWh/vuosi |
| Mitat (sisäosa) | 1040x508x1439 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Ammattikäyttöön tarkoitettu jäähdytetty tiski, 2 lasiovea, syvyys 600 mm | Adexa RS21VG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1431,85 €.1030,93 €Nykyinen hinta on: 1030,93 €. (sis. ALV)Baarijääkaappi 3 saranoitua ovea 312 litraa Musta | Adexa BC03PP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1183,75 €.651,07 €Nykyinen hinta on: 651,07 €. (sis. ALV)Jäähdytetty tarjoilulinjaston valmistelevä yläosa 1500mm 6xGN1/3 Syvyys 380mm Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kansi | Adexa GA515
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 859,81 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2532,25 €.1899,19 €Nykyinen hinta on: 1899,19 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaarrettu etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 6301,46 €.1953,46 €Nykyinen hinta on: 1953,46 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4452,29 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 127,50 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 100 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW100B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 836,02 €.509,97 €Nykyinen hinta on: 509,97 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1637,61 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Rullakantinen Näyttöjäähdytyslevy jäärasialla GN1/1 Ruostumaton teräs | Adexa CRDIB1
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 235,65 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)Työtasolle asetettava näyttöjääkaappi 78 litraa 3 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL78B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 979,11 €.401,44 €Nykyinen hinta on: 401,44 €. (sis. ALV)Valkoinen lankahylly Adexa-pullonjäähdyttimeen CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 54,08 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)
