1200lt Kaupallinen Pakastin Ruostumaton teräs Pystykaappi Kaksinkertaiset lasiovet Ilmastettu jäähdytys | Adexa F1200VGLASS
Alkuperäinen hinta oli: 4164,29 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)
Erinomaisen laadukas kaksioinen pystymallinen ammattijääkaappi, joka tarjoaa erittäin runsaan käyttökelpoisen jäähdytetyn säilytystilan, raskaat pyörät liikkuvuuden helpottamiseksi ja käyttäjäystävälliset säädöt tarkan lämpötilansäädön varmistamiseksi. Tämä kaksioinen ammattimainen pystypakastin on tarjouksessa edulliseen hintaan.
- Ulkokoko (LxSxK): 1340 x 845 x 2000mm
- Sisäkoko (LxSxK): 1220 x 680 x 1380mm
- Kapasiteetti: 1173 litraa
- Lämpötila: -18°C – -20°C
- Virtalähde: 230V / 1N / 50Hz
- Tuuletettu jäähdytys
- Käsin sulatettava
- CFC-vapaa kylmäaine ja vaahto
- Pyöristetyt sisäkulmat helpottavat puhdistusta
- Eristys 60 mm paksu, parempaan energiatehokkuuteen
- Elektroninen termostaatti ja digitaalinen LED-lämpötilanäyttö tarkkaan ohjaukseen ja helppoon lukemiseen
- Itse sulkeutuva ovi
- Magnetti tiiviste vaihdettavissa ilman työkaluja
- Oven rungossa piilotettu lämmityselementti kondensaation estämiseksi
- Materiaali (ulkopuoli): Ruostumaton teräs 430
- Materiaali (sisäpuoli): Kohokuvioitu alumiini
- HC-kylmäaine
Dokumentit
- Klikkaa tästä ladataksesi Käyttöohjeen
- Klikkaa tästä ladataksesi Energiamerkin
- Klikkaa tästä ladataksesi Teknisen piirustuksen
- Klikkaa tästä ladataksesi CE-vaatimustenmukaisuusvakuutuksen
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 810 mm |
| Korkeus | 2010 mm |
| Leveys | 1340 mm |
| Paino | 185 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 1200 litraa (brutto) / 891 litraa (netto) |
| Ovet / Laatikot | 2 lasiovet |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 710 W |
| Tarjotin/ritiläkoko | GN2/1 tai 2xGN1/1 |
| Hyllyt | 6 mukana |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Manuaalinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | -18 – -20 °C |
| Max lämpötila (huone) | +43°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Eristys | 60 mm |
| Lukko | Kyllä |
| Materiaali (sisäosa) | Ruostumaton teräs |
| Energialuokka | D |
| Mitat (sisätilat) | 1220x680x1390 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Adexa Bar-jäähdyttimen CW85 ylähylly
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 83,73 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Ammattikäyttöön tarkoitettu jäähdytetty tiski, 2 lasiovea, syvyys 600 mm | Adexa RS21VG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2429,69 €.1030,93 €Nykyinen hinta on: 1030,93 €. (sis. ALV)Juomajääkaappi Yksi ovi 338 litraa yläpaneeli | Adexa SC380FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1739,88 €.737,89 €Nykyinen hinta on: 737,89 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1500x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5047,71 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaarrettu etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4542,90 €.1953,46 €Nykyinen hinta on: 1953,46 €. (sis. ALV)Kakkutiski, kaareva etuosa 900x700x1200mm, 2 hyllyä, ruostumattomasta teräksestä valmistettu jalusta, LED | Adexa GN900CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaarrettu etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1800C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 6062,96 €.2604,65 €Nykyinen hinta on: 2604,65 €. (sis. ALV)Musta lankahylly Adexa-pullokylmälaukkuun CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 98,64 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 100 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW100B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1197,96 €.509,97 €Nykyinen hinta on: 509,97 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 200 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs | Adexa CW200B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2137,37 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Näyttökaappijääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW160X
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1988,30 €.846,42 €Nykyinen hinta on: 846,42 €. (sis. ALV)Rullakantinen Näyttöjäähdytyslevy jäärasialla GN1/1 Ruostumaton teräs | Adexa CRDIB1
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 269,64 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)
